Chwytak do balotów BG2002, Ålö

Chwytak do balotów z mocowaniem Ålö, z prowadzeniem równoległym lub bez niego.

W magazynie
SKU
20-BG2002Å
3 845 zł

Najlepiej sprzedający się chwytak do balotów w Kellfri idzie krok dalej!

• Chwytak do balotów BG2002 polecamy wszystkim, którzy poszukują chwytaka łatwego w manewrowaniu i delikatnego dla balotów
• Unosi baloty okrągłe o masie do 1200 kg
• Konstrukcja chwytaka umożliwia chwytanie balotu w niezawodny sposób – balot zawsze styka się z zaokrąglonym materiałem, co chroni go przed niepotrzebnymi uszkodzeniami
• Z prowadzeniem równoległym lub bez niego – decyduje o tym użytkownik poprzez proste wykręcenie śruby
• Mocna konstrukcja / wytrzymały korpus
Firma Kellfri ma największe doświadczenie w obsłudze balotów, a tysiące zadowolonych klientów to nasze najlepsze referencje.

Ta podstawowa wersja chwytaka do balotów może być stosowana w gospodarstwach, które pragną wydajnie pracować łatwym w manewrowaniu chwytakiem i gdzie jedynym ograniczeniem jest czas. Dzięki konstrukcji wyposażonej w dodatkowy wspornik i wytrzymały korpus ten chwytak do balotów to niezrównany model w swojej klasie, który oferuje najlepsze chwytanie balotów.

Konstrukcja chwytaka eliminuje niepotrzebne uszkodzenia zafoliowanych balotów. Ramiona chwytaka wykonane są z okrągłych rur bez szwów, a mocowanie ramy z mocnych, sztywnych, walcowanych na gorąco czworokątnych profili z zaokrąglonymi narożnikami. Taka konstrukcja sprawia, że balot zawsze styka się z zaokrąglonym materiałem, co chroni go przed niepotrzebnymi uszkodzeniami.

Ramiona chwytaka mają prowadzenie równoległe, co ułatwia operatorowi załadunek. Odpowiednio dobrana siła ścisku pozwala utrzymać nawet najcięższe baloty, a usztywnienie poprzeczne sprawia, że oba ramiona chwytaka zatrzaskują się na ładunku z równomiernie rozłożonym naciskiem. Do chwytaka niezbędny jest ciągnik z gniazdem dwustronnego działania. Jeśli użytkownik chce pracować bez prowadzenia równoległego, wystarczy odkręcić śrubę, aby wyłączyć tę funkcję.

Chwytak firmy Kellfri to doskonały wybór dla tych, którzy dużą wagę przykładają do doskonałej obsługi balotów. Nadaje się też do balotów czworokątnych. Jeśli chcesz uzyskać doskonałe rezultaty przenoszenia balotów czworokątnych, polecamy nasz chwytak do balotów czterokątnych kliknij tutaj.

Chwytak do balotów dostarczany jest z dwoma wężami hydraulicznymi z szybkozłączką męską ½" i mocowaniem pasującym do Ålö typ3.

Mamy również mocowania pasujące do Euro kliknij tutaj, Trima kliknij tutaj, mocowania żurawia kliknij tutaj i trzypunktowego układu zawieszenia kliknij tutaj.

Wyposażenie dodatkowe:
- Małe mocowanie BM kliknij tutaj lub duże mocowanie BM kliknij tutaj
- Siłownik hydrauliczny do ciśnienia roboczego poniżej 110 barów

Więcej informacji
Złączki mocujące Gwint rurowy ½''
Ciśnienie robocze przy maks. 175 barach 70/40 - 300
Wielkość balotów 800–1800 mm
Masa balotów Maks. 1200 kg
Masa 188 kg