Zadzwoń do pod numerem +48 24 722 11 50, w dni robocze od godz. 8.00 do godz. 16.00

Chwytak do balotów BG3000

Praktyczny chwytak do balotów okrągłych. Dostępny z różnymi mocowaniami.

Od:
2 990 zł

SKU:
20-BG3000

Chwytak do balotów idealny dla każdego, kto w pracy ceni połączenie precyzji z siłą!

• Chwytak do balotów BG3000 radzi sobie z obsługą tysięcy balotów
• BG3000 to chwytak do balotów, którego cechą charakterystyczną jest precyzja
• Unosi baloty zarówno okrągłe, jak i czworokątne o masie do 1200 kg
• Dzięki niezależnym ramionom baloty nie ulegają uszkodzeniom podczas układania w stosy
• Dla każdego, kto ma wysokie wymagania odnośnie do funkcjonalności i wytrzymałościMając chwytak do balotów drugiej generacji, możesz perfekcyjnie wykonać tyle czynności podnoszenia, ile tylko chcesz. Odpowiedni dla dużych producentów zafoliowanych balotów lub dla tego, komu po prostu zależy na funkcjonalności, jaką zapewnia chwytak pracujący całkowicie indywidualnie, bez prowadzenia równoległego. Indywidualna praca ramion chwytaka pozwala osiągnąć większą precyzję i umożliwia podnoszenie balotów, które nie są wycentrowane w chwytaku, bez zahaczania folią o podłoże i ryzyka powstania w niej dziur.

Solidnie zbudowany chwytak nie ma ostrych krawędzi, a jego ramiona dzięki konstrukcji z gęsto ustawionych rurek i zaokrąglonym narożnikom nie uszkadzają balotów. Mocna niska rama zapewnia dobrą widoczność podczas pracy. Siłownik hydrauliczny z zaworem tylnym gwarantuje utrzymanie balotów w chwytaku podczas transportu.

Chwytak wymaga ciągnika wyposażonego w gniazdo dwustronnego działania. Chwytak do balotów dostarczany jest z dwoma wężami hydraulicznymi z szybkozłączką męską ½" i mocowaniem pasującym do Euro kliknij tutaj i Trima kliknij tutaj.

Wyposażenie dodatkowe: Duże mocowanie BM kliknij tutaj.
Ciśnienie robocze
Min. 150 barów
Wielkość balotów
700 – 1600 mm
Masa balotów
Maks. 1200 kg