Generator Silent 5,8 kW 70 dB

Wytłumiony dźwiękowo generator diesla odpowiedni do zasilania wszelkich typów urządzeń, od pomp wodnych po spawarki i szlifierki kątowe.
4 250 zł Bez podatku
W magazynie
SKU
26-WM5000CES

Generator diesla z dobrze izolowaną ramą zapewniającą ciche i przyjazne dla środowiska warunki pracy

Odpowiedni zarówno na wieś, jak i na plac budowy, gdzie nie ma gniazdek 1- lub 3-fazowych. Praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać prąd elektryczny we właściwym miejscu.

Generator posiada silnik diesla, zapewniający niskie zużycie paliwa oraz ekonomiczność i wydajność. Dzięki zawieszeniu gumowemu i wytłumionej ramie podlega tylko nieznacznym drganiom i dlatego pozostaje stabilny.

Generator posiada duży zbiornik paliwa o pojemności 12 l i niskie zużycie na poziomie 1,6 l przy pełnym obciążeniu, dlatego może pracować przez długi czas. Stąd też możliwe jest przepracowanie dnia roboczego o długości do 8 godzin bez konieczności tankowania.

Cały generator jest osłonięty i obity blachą, łącznie z tłumikiem. W ten sposób generator można stosować w nocy na ulicach i rynkach, gdyż poziom emitowanego hałasu wynosi jedynie 70-74 dB. Generator z izolacją dźwiękową jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla uzyskania cichego i przyjaznego środowiska pracy.

Wszystkie osłony umieszczone na generatorze zdejmuje się podczas prac serwisowych i konserwacyjnych.

Generator jest standardowo wyposażony w 4 stabilne koła oraz ucho holownicze, dzięki czemu można łatwo go przemieszczać zarówno w pomieszczeniach, jak i w terenie.

Optymalny generator do stosowania w każdego rodzaju otoczeniu, np. w ogrodzie, na budowie, w żwirowni czy na kempingu. Odpowiedni do zasilania wszelkich typów urządzeń, od pomp wodnych po spawarki, szlifierki kątowe czy lampy. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają przede wszystkim godziny eksploatacji osiągane przez generator, dzięki którym jest on znakomitym źródłem zasilania dla prądu zapasowego lub backupu dla użytkowników posiadających niestabilne zasilanie elektryczne lub narażonych na przerwy w dostawie prądu.

Generator jest prosty do sterowania, kontroli i regulacji za pomocą panelu oraz systemu AMF.

Generator uruchamia się rozrusznikiem elektrycznym. Posiada on baterię 36A umożliwiającą jego uruchomienie w najbardziej potrzebnym momencie.

Generator

• Zużycie paliwa przy pełnym obciążeniu roboczym: 1,6 l
• Poziom hałasu dB(A): 72
• Filtr powietrza
• Zbiornik paliwa 12 l

Dostarczany z:

• Podwójnym tłumikiem
• Wskaźnikiem poziomu paliwa
• Woltomierzem
• AVR
• Czujnikiem ciśnienia oleju z systemem ostrzegania o jego niskim poziomie
• Bezpiecznikiem
• Baterią 36A
Więcej informacji
Długość x szerokość x wysokość950 x 540 x 700 mm
SilnikTyp: Jednocylindrowy chłodzony powietrzem silnik diesla z wtryskiem bezpośrednim
Rozruch: Rozruch elektryczny
Pojemność: 418 cm³
Moc (kW): 5,8/3000 obr./min, 6,3/3600 obr./min
Częstotliwość (Hz): 50/60
Masa150 kg