Trak taśmowy

Tartaki Kellfri są praktyczne dla tych, którzy potrzebują własne drewno. Nasze tartaki są łatwe i praktyczne w użytkowaniu i są dostępne zarówno w wersji elektrycznej, jak i benzynowej w zależności od potrzeb.

Trak taśmowy umożliwia cięcie kłód drewnianych na deski, listwy, elementy stolarki budowlanej, obicia elewacyjne. Trak taśmowy z łatwo zestawianymi sekcjami szynowymi pozwalającymi uzyskać żądaną długość materiału. Drewno jest przytrzymywane za pomocą haka. Chłodzona wodą, trwała piła taśmowa, z prowadzeniem taśmy tnącej na łożyskach, łatwa w serwisowaniu, z zabezpieczoną konstrukcją. Korzystając z poziomicy, po wypoziomowaniu piły taśmowej za pomocą regulowanych nóżek uzyskujemy urządzenie o dużej dokładności, umożliwiające docinanie odpowiednio do potrzeb wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego. Możliwość regulacji grubości materiału za pomocą podziałki milimetrowej.

Nasz trak taśmowy z silnikiem benzynowym napędzany jest silnikiem 9KM 4-suwową benzyną, która jest przystosowana do tego, abyś mógł go przesuwać i używać go bezpośrednio na miejscu, w lesie lub w domu. Jeśli nie zamierzasz przenosić tartaku, zalecamy nasz tartak elektryczny.

Czy potrzebujesz bardzo długiego drewna?

Jeśli potrzebujesz wyciąć bardzo długie drewno, zawsze możesz kupić nasze przedłużenie szyny, które jest łatwo przykręcone do tartaku i daje dwa dodatkowe metry. Przedłużenie szyn jest wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu drewno można precyzyjnie ciąć.

Cztaj więcej

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Trak taśmowy z napędem elektrycznym
  Trak taśmowy z napędem elektrycznym
  17 490 zł

  Cicha i przyjazna dla otoczenia praca przy pomocy piły z napędem elektrycznym.

 2. Trak taśmowy z silnikiem benzynowym
  Trak taśmowy z silnikiem benzynowym
  15 290 zł

  Praktyczna piła taśmowa z łatwo zestawianymi sekcjami szynowymi pozwalającymi uzyskać żądaną długość materiału.

 3. Przedłużenie szyn do piły
  Przedłużenie szyn do piły
  1 639 zł
  Przedłużenie szyn do piły

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący