Łuparki

Mamy dla Ciebie szeroki asortyment łuparek do drewna, posiadamy łuparki elektryczne i z napędem z ciągnika. Dokonaj wyboru łuparki na podstawie wymaganej siły cięcia i długości łupania. Jeśli potrzebujesz do celów grzewczych, dobrze jest mieć dobrą długość podziału. To przede wszystkim szerokość drewna decyduje o wymaganej sile łupania.

Szeroka gama łuparek do drewna

Mamy dla Ciebie szeroki asortyment łuparek do drewna, posiadamy łuparki elektryczne, z napędem z ciągnika, czy łuparki na benzynę. Dokonaj wyboru łuparki na podstawie wymaganej siły cięcia i długości łupania. Jeśli potrzebujesz do celów grzewczych, dobrze jest mieć dobrą długość podziału. To przede wszystkim szerokość drewna decyduje o wymaganej sile łupania.

Nawet Ty, który produkujesz drewno na sprzedaż, możesz znaleźć u nas w Kellfri odpowiednie łuparki do drewna w dobrej cenie. Możesz łatwo transportować nasze łuparki do drewna. Jest to duża zaleta, gdy trzeba jechać do pracy po drewno. Dzięki łuparce do drewna napędzanej ciągnikiem nie musisz nawet transportować drewna do domu, aby się nim zająć. Po wycięciu drewno tnie się bezpośrednio w lesie. Lżejsza praca już nie może być.

Starannie wybrane produkty wysokiej jakości

Zachęcamy do zapoznania się z testem rozdrobnienie drewna i porównania sprzedawanych przez nas modeli z innymi dostępnymi obecnie na rynku. Kupując łuparkę do drewna od Kellfri, możesz być całkowicie pewien, że chodzi o produkty wysokiej jakości z gwarancją. U nas znajdziesz również części zamienne do łuparek, które sprzedajemy co zapewnia maszynie wyjątkowo długą żywotność.

Stosując dobrą łuparkę do drewna Kellfri zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy. Praca naszym sprzętem jest także bezpieczniejsza i łagodniejsza dla ciała niż rozłupywanie drewna siekierą, bez względu na to jak dobrze sobie z tym radzisz.

Cztaj więcej

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Łuparka, z napędem elektrycznym, 8 ton, 52 cm
  Łuparka, z napędem elektrycznym, 8 ton, 52 cm
  3 190 zł

  Łuparka elektryczna 8 ton o maksymalnej długości łupania 52 cm.

 2. Łuparka, z napędem elektrycznym, 7 ton, 70 cm
  Łuparka, z napędem elektrycznym, 7 ton, 70 cm
  4 653 zł

  W pełni hydrauliczna łuparka z napędem elektrycznym, o regulowanej w zakresie 40–70 cm długości rozłupywanego drewna.

 3. Łuparka z napędem z ciągnika rolniczego, 7 ton, 70 cm
  Łuparka z napędem z ciągnika rolniczego, 7 ton, 70 cm
  4 246 zł

  Łuparka napędzana z ciągnika rolniczego, z regulowaną długością łupanego drewna w zakresie 30–70 cm.

 4. Łuparka z napędem od ciągnika rolniczego ton, 7 ton, 110 cm
  Łuparka z napędem od ciągnika rolniczego ton, 7 ton, 110 cm
  4 824 zł

  Łuparka napędzana z ciągnika rolniczego z regulowaną długością rozłupywanego drewna w zakresie 30–110 cm

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący