Przyczepa leśna 8 ton

Solidnie skonstruowana przyczepa o doskonałych właściwościach jezdnych i maksymalnej manewrowości.

Dla każdego, komu zależy na przyczepie leśnej o doskonałych właściwościach jezdnych i maksymalnej manewrowości

• Osie przystosowane do jazdy po bezdrożach
• Wysoki prześwit
• Przegubowy układ kierowniczy
• Stabilna osłona przednia
• Skrzynka na narzędzia

Przyczepy leśne Kellfri to solidne pojazdy o doskonałych właściwościach jezdnych i maksymalnej manewrowości. Zostały one zaprojektowane przez naszych inżynierów pod kątem wydajnej pracy w lesie, bez żadnych kompromisów w kwestii bezpieczeństwa.

Osłona przednia jest tak zwymiarowana, aby chronić operatora przed spadającym drewnem. Cała hydraulika oraz okablowanie są zabudowane lub umieszczone w bezpiecznej pozycji, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń zewnętrznych. Duży prześwit pozwala na łatwe pokonywanie przeszkód, a osie przystosowane są do bezdroży. Sterowanie przegubowym układem kierowniczym za pomocą siłownika.

Standardowe wyposażenie to przegubowy układ sterowania, przegubowe ucho holownicze, stopa podporowa, skrzynia z narzędziami i osłona przednia.

Żuraw Kellfri jest w momencie dostawy zmontowany, po próbnym rozruchu i gotowy do użytku. Przyczepa leśna wymaga wyjścia hydraulicznego dwustronnego działania na ciągniku.

Przyczepa jest dostarczana z dwoma wężami hydraulicznymi z szybkozłączką męską ½". Przyczepa może zostać dodatkowo wyposażona w hamulec hydrauliczny.

 

Produkt wymaga montażu przeprowadzonego przez personel Kellfri. W celu uzyskania informacji o dostawie prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem 0511-242 50.

Czytaj więcej
23 900 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 21-SV80