Ciągniki

Z nami w Kellfri znajdziesz ciągniki, które spełniają wymagania dla różnorodnej pracy. Niezależnie od tego czy pracujesz na gospodarstwie, w lesie czy na drodze mamy ciągnik, który pasuje do twoich konkretnych celów i warunków.
Napęd: 4 x 4 załączany mechanicznie - i jeszcze więcej

Nasze ciągniki są wszechstronne, elastyczne i mają standardowo napęd na 4 koła, co gwarantuje dostępność w terenie o nierównym podłożu. Dzięki dużemu prześwitowi można bezpiecznie przejechać mniejsze pnie, gałęzie i inne materiały, które w przeciwnym razie mogłyby uszkodzić podwozie. W kabinie siedzisz wygodnie i masz pełną kontrolę nad ciągnikiem, a wszystkie niezbędne elementy sterujące są łatwo dostępne.

Nasze ciągniki są dostępne w kilku rozmiarach, ale wszystkie mogą poradzić sobie z większością prac. Wszystkie ciągniki mogą być wyposażone w ładowacze czołowe, które umożliwiają na przykład podnoszenie bel, worków lub innych materiałów sypkich. Nasze ciągniki są również rejestrowane, posiadają certyfikat ECC i dopuszczenie do jazdy po drogach publicznych.

Nasze ciągniki mają znaczną moc, 25, 35 i 50 KM, co zapewnia moc wymaganą we wszystkich pozycjach, a pomimo swoich rozmiarów mają niewielki nacisk na podłoże, który umożliwia dostęp nawet na wrażliwych powierzchniach.

Lovol - jest warty uznania. Na pewno znacznie ułatwi codzienne obowiązki w gospodarstwie rolnym i nie tylko.

W Kellfri znajdziesz traktory Lovol, jednego z wiodących światowych producentów ciągników. Oprócz 50 000 produkowanych ciągników rocznie, produkuje on maszyny rolnicze i budowlane, które są eksportowane do ponad 120 krajów. Kupując ciągnik u nas w Kellfri, możesz mieć pewność, że otrzymasz ciągnik zapewniający jakość. Testujemy jazdę i serwisujemy nasze ciągniki, a także mamy wszystkie części zamienne dostępne w magazynie, abyś jako klient czuł się bezpiecznie.

Cztaj więcej

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Czujnik do monitora ciśnienia powietrza TPMS
  Czujnik do monitora ciśnienia powietrza TPMS
  199 zł
  Dodatkowe czujniki, jeżeli Twój sprzęt ma więcej niż 4 koła.
 2. Rama trójkątna ze złączem kulowym, 3-punktowy układ zawieszenia
  Rama trójkątna ze złączem kulowym, 3-punktowy układ zawieszenia
  510 zł
  Użyj ciągnika, kiedy chcesz łatwo przetransportować swoją łódź lub przyczepę kempingową.

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący