Kojec

Jako właściciel psa czasami potrzebujesz zostawić go samego w domu czy na podwórku. W Kellfri znajdziesz kompletne klatki i ogrodzenia dla psów w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb. Jeśli pies zostanie pozostawiony samemu sobie przez dłuższy czas na podwórku muszą znajdować się zabawki lub inne rzeczy, które pies może używać.

U nas znajdziesz ocynkowane klatki dla psów i sekcje, które są produkowane w taki sposób, aby były stabilne i odporne na duże obciążenia. Mamy kilka różnych opcji dla tych, którzy chcą rozbudować lub zbudować zupełnie nową zagrodę dla psów.

Kojec dla psów i sekcje kojca

Tutaj znajdziesz ogrodznia dla psów, budę dla psa, klatkę dla psa i wiele innych. Oto kompletne zagrody dla psów z sekcjami i drzwiami oraz sekcje dla psów, które kupujesz w dowolnej liczbie, w zależności od tego, jak zdecydujesz ją zbudować. Jeśli wybierzesz kompletną zagrodę dla psów z sekcjami, są one dostępne w trzech różnych rozmiarach, a także mogą być uzupełnione luźnymi sekcjami dla psów, które chcą zwiększyć swój rozmiar.

W zależności od tego, co Twoim zdaniem najlepiej nadaje się do twoich celów, mamy ocynkowane sekcje wykonane z bram kratowych i sekcje ze szczebelkami, obie zaprojektowane tak aby były stabilne i wytrzymałe.

Wymiary kojec dla psa

Liczba psów i ich wielkość określają minimalną wielkość dla hodowli psów. Zagroda dla psów nie może być mniejsza niż 6 m2 dla psa o wysokości 25 cm , jest to również minimalny wymóg dotyczący wielkości kojca dla psa. Oczywiście, jeśli masz więcej psów, potrzebujesz większej klatki dla psów. Aby uzyskać więcej informacji na temat obowiązujących przepisów przczytaj ustawe o ochronie zwierząt.

Transporter dla psa

U nas znajdziesz również elastyczną przenośną klatkę dla psów, która doskonale nadaje się na wystawy, wyjazdy na kemping lub podobne imprezy, w których pies nie może być. Przenośna klatka dla psów jest również idealna dla szczeniąt. Przenośna klatka dla psa ma przywiązany dach, możesz też połączyć kilka klatek razem, aby powiększyć przestrzeń.

Kupuj wg
Opcje zakupów
Cena
 1. 100 zł - 200 zł 1produkt
 2. 300 zł - 400 zł 3produkty
 3. 400 zł - 500 zł 1produkt
 4. 700 zł i więcej 1produkt

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Przenośny kojec dla psa Nikko
  Przenośny kojec dla psa Nikko
  760 zł Bez podatku
 2. Kojec dla psów 1,2 m, szczebelki
  Kojec dla psów 1,2 m, szczebelki
  350 zł Bez podatku
 3. Element kojca dla psów z drzwiami,1,2 m, szczebelki
  Element kojca dla psów z drzwiami,1,2 m, szczebelki
  390 zł Bez podatku
 4. Kojec dla psów 1,2 m
  Kojec dla psów 1,2 m
  140 zł Bez podatku
 5. Element kojca dla psów z drzwiami, 1,2 m.
  Element kojca dla psów z drzwiami, 1,2 m.
  445 zł Bez podatku
 6. Kojec dla psów 1,2 m, SWE
  Kojec dla psów 1,2 m, SWE
  390 zł Bez podatku
  Brak w magazynie

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący