Przyczepy i akcesoria do ATV

Jeśli masz quada powinieneś mieć wózek , który do niego pasuje. Dzięki przyczepie do ATV możesz z łatwością wydostać się z terenu. W naszej ofercie znajduje się duży wybór przyczep w różnych rozmiarach i różnych wzorach, więc powinieneś być w stanie znaleźć odpowiedni model dla Ciebie. Przyczepa ATV daje swobodę! Możesz iść gdziekolwiek zechcesz na terenie posesji i zabrać ją ze sobą lub zabrać ze sobą przedmioty, których musisz użyć lub przenieść. Przyczepa do ATV poradzi sobie z trudnym transportem.

Przyczepa ATV z wywrotką upraszcza życie i jest idealny, gdy trzeba przewozić np. Żwir, kamień, paszę i słone kamienie do ogrodzenia, łupanego drewna lub innych grubszych odpadów z ogrodu.

Szukasz wózka specjalnego przeznaczenia? Jak wózek na wodę ze zbiornikiem? W naszym asortymencie masz dobre możliwości, aby znaleźć właśnie to. Przyczepa ATV z wyciągarką oferuje kilka funkcji. Na przykład, możesz wyciągać łosia lub inną zwirzynę, jeśli jesteś myśliwym, a następnie jechać do domu.

Posiadamy również wózki transportowe z kołami, które są lekkie i zwinne, ale które wciąż mają miejsce na paletę UE i są wystarczająco stabilne. Przyczepa ATV jest sprzedawana przez nas w Kellfri z jasnymi informacjami na temat wymiarów, masy i maksymalnego obciążenia. Ułatwia to znalezienie wózka, który pasuje do tego, do czego zamierzasz go używać.

Czy używasz ATV jako uzupełnienia ciągnika, czy używasz go w przeważającej części? 

Oczywiście wpływa to na wybór wózka ATV. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się zwykłymi pracami ogrodniczymi, czy też jeśli jeździsz z przyczepą po półtora ton drewna, mamy dla Ciebie odpowiednie modele. Możesz ulepszyć kilka przyczep za pomocą różnych akcesoriów, aby dopasować je do swoich konkretnych potrzeb.

Przyczepa ATV jest tania i efektywna. Modele, które znajdziesz u nas w Kellfri, również są naprawdę trwałe.

Pracujemy długo w tej branży i wiemy, że opłaca się oferować produkty wysokiej jakości po dobrych cenach.

Czytaj więcej
Polecane
20 produkty