Przyczepa leśna ATV z żurawiem i wciągarką

Sprytna przyczepa leśna Kellfri do ATV lub quada.

Przyczepa leśna ATV do bezproblemowego transportu drzewa oraz małych i dużych rzeczy do gospodarstwa

• Możliwość dostosowania do różnych długości drewna
• Zębate składane kłonice
• Duży prześwit i osie przystosowane do jazdy po bezdrożach
• Nogi podporowe zwiększające stabilność podczas załadunku i rozładunku
• W zestawie wciągarka ręczna z hamulcem

 

Jako leśniczy nie zawsze mogę wciągnąć dużą przyczepę do drewna i traktor do lasu. Jeśli chcem dostać się w ciasne przestrzenie lub po prostu muszę wyrzucić kilka kłód z lasu w tym momencie wózek do quada jest świetną alternatywą. To jest po prostu praktyczna przyczepa leśna która ma wiele zalet.

- Oscar Svantesson, Rolnik i leśniczy z Lidköping (Szwecja)


Tutaj spotyka się mocna konstrukcja i zwinność

Wózek leśny Kellfri do pojazdów ATV / lub UTV nadaje się dla tych, którzy chcą mieć wózek do prac leśnych lub do transportu innych długich lub krótkich przedmiotów.

Dostosuj wózek do swojego celu m.in. za pomocą z przesuwanych kłonic, pełnym zestawem osi i okratowaną osłoną, z możliwością dopasowania do różnych długości drewna.

Duży prześwit i osie przystosowane do jazdy po bezdrożach zapewniają łatwe sterowanie i stabilność w terenie. Dzięki solidnym i wytrzymałym komponentom wózek będzie Twoim wiernym sługą przez długie lata.

Wciągarka, załadunek i rozładunek

Dźwig wciągarki można szybko ustawić na boki za pomocą sprężystej dźwigni w ustalonych pozycjach. Ułatwia to wyciąganie kłód i gałęzi pod różnymi kątami.

Długość wysięgnika wciągarki można regulować w zakresie od 160 cm do 220 cm.

Linka wciągarki ma długość 8 metrów i uciąg 500 kg, maksymalnie można podnieść do 150 kg, gdy kłoda znajduje się tuż obok wagonu.

Podczas załadunku lub rozładunku można łatwo wyciągnąć dwie boczne podpory, aby zwiększyć stabilność i bezpieczeństwo. Zębate kłonice można szybko odchylić w dół za pomocą sworznia, aby zminimalizować wysokość podnoszenia podczas załadunku. Konstrukcja zębów jest między innymi tak wykonana, aby kłoda nie toczyła się przy układaniu.

Przyczepa leśna ma maksymalne obciążenie 700 kg. Opony mają wymiary 22x11-10, a powietrze jest łatwo pompowane.

Regulacje wysokości zaczepu kulkowego można łatwo regulować za pomocą ręcznej korby podporowej. Zaczep kulowy 50 mm.

Chcesz wykorzystać przyczepkę do większej liczby prac domowych? Udoskonal swoją przyczepę leśną, wykorzystując platformę z blachy ocynkowanej gładkiej. Przeczytaj więcej o platformie tutaj.

Zwiększ ładowność i elastyczność wywrotki dzięki obrotowym kłonicom. Zestaw kłonic można znaleźć tutaj.

Tutaj możesz obejrzeć film o przyczepce leśnej do ATV

Czytaj więcej
5 650 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 21-SV07
  • {"id":"b-21-SV07FA","name":"Podpora ładunkowa do pojazdu ATV","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Akcesoria do ATV","price":"107.8"}
  • {"id":"b-23-TV07ST4","name":"Zestaw podpór do przyczepy leśnej ATV, 4 okrągłe kłonice z mocowaniem","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Akcesoria do ATV","price":"539"}
  • {"id":"b-21-KWE900","name":"Wciągarka elektryczna 12 V 908 kg","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Przyczepy leśne i akcesoria ATV/Akcesoria do przyczep leśnych ATV","price":"451"}
  • {"id":"b-21-FL07PRO","name":"Platforma do przyczepy leśnej do ATV PRO, blacha ocynkowana gładka","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Przyczepy leśne i akcesoria ATV/Akcesoria do przyczep leśnych ATV","price":"3012.9"}