Elektryczny kombajn do drewna opałowego

Kombajn do drewna opałowego, przerzyna i rozłupuje drewno o średnicy do 28 cm.

8 190 zł Bez podatku
W magazynie
SKU
13-KW340

Kombajn do drewna firmy Kellfri to przewoźna maszyna o dużej wydajności

• Wysokie bezpieczeństwo dzięki klatce bezpieczeństwa nad strefą łupania oraz oburęczne sterowanie elektryczną przerzynarką
• Siła rozłupująca 7 ton
• Solidna krata do wiórów przy nożu do łupania zapewnia czystsze drewno
• Nóż do łupania 2- lub 4-segmentowy
• Cicha praca, dobre warunki BHP


Przewoźny kombajn do drewna wykonuje pracę, przerzyna i łupie drewno w bezpieczny i efektywny sposób. Drewno, które jest przerzynane za pomocą elektrycznej pilarki łańcuchowej o mocy 2,2 kW, wyposażonej w 16" prowadnicę firmy Oregon, spada następnie do koryta łuparki. Kształt koryta gwarantuje centralne ustawienie podczas łupania, nawet w przypadku drewna o niewielkiej średnicy.

Drewno jest przerzynane za pomocą elektrycznej pilarki łańcuchowej o mocy 2,2 kW, wyposażonej w 16" prowadnicę firmy Oregon


Silnik elektryczny 4 kW napędza pompę hydrauliczną, która dostarcza siłownikowi tnącemu mocy potrzebnej do łupania drewna na dwie lub cztery części. Maszyna musi być podłączona do gniazda elektrycznego 16 A.

Oburęczne sterowanie pracą przerzynarki elektrycznej i solidna klatka ochronna ponad korytem łuparki zapewniają bezpieczne użytkowanie. Otwarcie klatki bezpieczeństwa powoduje przerwanie sekwencji łupania. Maszyna radzi sobie z drewnem o średnicy do 28 cm i długością łupania do 60 cm.

Solidna klatka ochronna ponad korytem łuparki zapewnia bezpieczną obsługę


Duża siła łupania i pełna mobilność czynią z maszyny do drewna narzędzie wyjątkowo elastyczne i korzystne cenowo. Mobilność sprawia, że maszyna nadaje się do wspólnego zakupu na przykład z sąsiadami.

Charakterystyczne dla maszyn firmy Kellfri jest: duże bezpieczeństwo, stabilna konstrukcja i przemyślane, korzystne cenowo rozwiązania.

Produkt wymaga montażu przeprowadzonego przez personel Kellfri. W celu uzyskania informacji o dostawie, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod numerem +48 24 722 11 50.

Skoncentrowana, czysta siła z firmy Kellfri

W tym miejscu można obejrzeć film na temat wyprodukowanego przez naszą firmę elektrycznego kombajnu do drewna opałowego

Filmy
Więcej informacji
Napęd elektrycznyZasilanie 3-fazowe, 400 V
Koła600-9
Zbiornik oleju hydraulicznego35 l
Podział łańcucha3,25
Długość cięcia600 mm
Długość x szerokość x wysokość3000 x 1100 x 1250 mm
Moc silnika4 kW
Zbiornik oleju26 l/min
Bezpiecznik16 A
Siła nacisku7 ton
Liczba obrotów1400 obr./min
Masa395 kg
Maks. średnica drewna280 mm

Upsell products