Nasza wizja oraz idea prowadzenia spraw biznesowych

Naszą wizją jest „uproszczenie życia codziennego dla osób, które mieszkają na obszarach wiejskich”. Nasza idea prowadzenia spraw biznesowych zakłada zaoferowanie szerokiego asortymentu maszyn, sprzętu oraz akcesoriów, bez konieczności długofalowego planowania inwestycji. W ten sposób możliwie liczna rzesza osób może uprościć swój dzień powszedni i jednocześnie zainwestować w swój styl życia.

Oferujemy wysoką jakość za opłacalną cenę; aby można było to zrobić, pracujemy ciężko nad optymalizacją naszego łańcucha wartości. Stawiamy na długofalowe relacje z dostawcami i wytwarzanie długich serii oraz na automatyzację procesów wytwórczych. Oprócz tego nasza wizja wykracza poza rolnictwo. Rolnictwo oznacza określony styl życia, a my poprzez stworzenie możliwości zainwestowania właśnie w ten styl, staramy się upraszczać sprawy dnia powszedniego.

Zrównoważony wzrost – inwestycje na przyszłość

Wizja KELLFRI jest podstawą naszego rozwoju. Chcemy sprawić, aby firma KELLFRI była dla Państwa dostępna i aby osoby mieszkające na obszarach rolniczych mogły ułatwić swoje życie codzienne. Większość naszych zysków inwestujemy w rozwój produkcji oraz w zrównoważone rozwiązania, a także przez cały czas dbamy, aby to właśnie u nas mogli Państwo dokonywać swoich najlepszych zakupów poprzez wybór przemyślanych produktów, odpowiadających zapotrzebowaniu rynku, z dobrze rozwiniętym serwisem oraz usługami posprzedażowymi. Wszystko w cenie jednego – w dłuższej perspektywie jest to niezwykle opłacalne.

Obecnie zatrudniamy 60 pracowników, a nasz obrót przekracza 200 mln koron szwedzkich.

Poczucie bezpieczeństwa

W naszej nowoczesnej i w pełni wyposażonej fabryce montujemy wszystko: przyczepy leśne, maszyny do drewna, harwestry, a także serwisujemy ciągniki rolnicze przed dostawą. Dysponujemy dużą wiedzą i dobrze znamy się na sprzedawanych przez nas produktach, co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, które jest trudne do znalezienia gdzieś indziej.

Nasz dział montażu dysponuje długoletnim doświadczeniem w branży i w zakresie oferowanych przez nas produktów, co powoduje, że zakupiony przez Państwa produkt będzie w pełni przemyślany, przetestowany i zmontowany przy dostawie.

Dysponujemy własnym działem serwisowym, który jest zawsze w gotowości, aby służyć unikatową pomocą.

My, w firmie Kellfri, bardzo dbamy o nasze relacje. Zawsze tworzymy długofalowe relacje z naszymi klientami i dzięki temu czerpiemy radość z pracy.

Nasi sprzedawcy uczciwie zapracowali na swoją własną markę, ponieważ sami żyją na terenach rolniczych i dobrze wiedzą, czego klient potrzebuje, aby ułatwić sobie swój dzień. Tu znajdą Państwo pożyteczne porady oraz informacje na temat produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze (od poniedziałku do piątku), aby służyć radą i udzielać odpowiedzi na inne pytania, zanim zdecydują się Państwo na zakup.

Nasz dział rozwoju produktów dysponuje dużym zasobem wiedzy, którą chętnie dzielimy się poprzez promowanie nowości w zawrotnym tempie, które w firmie Kellfri jest normą.

Pracujemy szybko i w nowoczesny sposób. Oferujemy krótkie czasy wdrożeniowe i sprawujemy całkowitą kontrolę nad całym łańcuchem wartości, co finalnie służy klientowi, przekładając się na cenę, jakość, funkcjonalność oraz czas dostawy.

Części zużywalne oraz zapasowe oczywiście znajdują się u nas na półkach i są dostarczane z naszego magazynu w błyskawicznym tempie.

Wybrany przez Państwa produkt dostarczany jest z naszego magazynu albo w stanie zmontowanym, albo w estetycznym opakowaniu z przeznaczeniem do montażu samodzielnego.

Nasze obopólne relacje zaczynają się na dobre w momencie otrzymania zamówionego produktu, a my z naszą wiedzą i kompetencjami zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dokonany przez Państwa wybór produktu Kellfri napawa nas dumą i satysfakcją, a znajdujący się w Państwa rękach produkt Kellfri jest rękojmią bezpieczeństwa.

Jesteśmy z Państwem w każdą pogodę i we wszystkie pory roku – wybór produktu firmy Kellfri to wybór bezpieczny. 

Firma Kellfri, Państwa niezawodny dostawca!