To jest Kellfri

To jest Kellfri

Co nas czyni niezawodnym dostawcą

Co robimy.
Jesteśmy kompletnym dostawcą niedrogich produktów ze szwedzkim wzornictwem, dla wszystkich rodzajów rolnictwa. Oferujemy wysoką jakość za opłacalną cenę; aby można było to zrobić, pracujemy ciężko nad optymalizacją naszego łańcucha wartości. Oprócz tego nasza wizja wykracza poza rolnictwo.

 

Jak to robimy.
Podstawą Kellfri jest zrozumienie i szacunek dla wyzwań, przed którymi stają nasi klienci. Będąc naprawdę ciekawym, zainteresowanym opinią naszych klientów, nieustannie rozwijamy się i ulepszamy siebie i naszą ofertę.

 

Nasza wyjątkowość.
Jesteśmy najlepsi w Skandynawii, jeśli chodzi o oferty dla mniejszych gospodarstw. Jednocześnie oferujemy produkty uzupełniające do większego wykorzystania. W ten sposób jesteśmy naturalną częścią każdego gospodarstwa.

Nasza misja

To uproszczenie życia codziennego dla osób, które mieszkają na obszarach wiejskich.
Wiemy czego potrzeba, aby ułatwiać pracę. Dokonany przez Państwa wybór produktu Kellfri napawa nas dumą i satysfakcją oraz daje nam energię do dalszego oferowania wysokiej jakości produktów za opłacalną cenę.

Nasza wizja

Naszą wizją jest zapewnienie Państwu niezawodnego i wydajnego produktu.
Chcemy sprawić, aby firma KELLFRI była dla Państwa dostępna i aby osoby mieszkające na obszarach rolniczych mogły ułatwić swoje życie codzienne. Większość naszych zysków inwestujemy w rozwój produkcji oraz w zrównoważone rozwiązania, a także przez cały czas dbamy, aby to właśnie u nas mogli Państwo dokonywać swoich najlepszych zakupów poprzez wybór przemyślanych produktów, odpowiadających zapotrzebowaniu rynku, z dobrze rozwiniętym serwisem oraz usługami posprzedażowymi.

Twoje bezpieczeństwo

W naszej nowoczesnej i w pełni wyposażonej fabryce montujemy wszystko: przyczepy leśne, maszyny do drewna, harwestry, a także serwisujemy ciągniki rolnicze przed dostawą. Dysponujemy dużą wiedzą i dobrze znamy się na sprzedawanych przez nas produktach, co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, które jest trudne do znalezienia gdzieś indziej.

 

Nasz dział montażu dysponuje długoletnim doświadczeniem w branży i w zakresie oferowanych przez nas produktów, co powoduje, że zakupiony przez Państwa produkt będzie w pełni przemyślany, przetestowany i zmontowany przy dostawie.

 

Dysponujemy własnym działem serwisowym, który jest zawsze w gotowości, aby służyć unikatową pomocą w dni powszednie od 07.00 do 16.00.

 

My, w firmie Kellfri, bardzo dbamy o nasze relacje. Zawsze tworzymy długofalowe relacje z naszymi klientami i dzięki temu czerpiemy radość z pracy.

 

Nasi sprzedawcy uczciwie zapracowali na swoją własną markę, ponieważ sami żyją na terenach rolniczych i dobrze wiedzą, czego klient potrzebuje, aby ułatwić sobie swój dzień. Tu znajdą Państwo pożyteczne porady oraz informacje na temat produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 07:00 do 16:00, aby służyć radą i udzielać odpowiedzi na inne pytania, zanim zdecydują się Państwo na zakup.

 

Nasz dział rozwoju produktów dysponuje dużym zasobem wiedzy, którą chętnie dzielimy się poprzez promowanie nowości w zawrotnym tempie, które w firmie Kellfri jest normą.

 

Pracujemy szybko i w nowoczesny sposób. Oferujemy krótkie czasy wdrożeniowe i sprawujemy całkowitą kontrolę nad całym łańcuchem wartości, co finalnie służy klientowi, przekładając się na cenę, jakość, funkcjonalność oraz czas dostawy.

 

Części zużywalne oraz zapasowe oczywiście znajdują się u nas na półkach i są dostarczane z naszego magazynu w błyskawicznym tempie.

 

Wybrany przez Państwa produkt dostarczany jest z naszego magazynu albo w stanie zmontowanym, albo w estetycznym opakowaniu z przeznaczeniem do montażu samodzielnego.

 

Nasze obopólne relacje zaczynają się na dobre w momencie otrzymania zamówionego produktu, a my z naszą wiedzą i kompetencjami zawsze jesteśmy do

Państwa dyspozycji. Dokonany przez Państwa wybór produktu Kellfri napawa nas dumą i satysfakcją, a znajdujący się w Państwa rękach produkt Kellfri jest rękojmią bezpieczeństwa.

 

Jesteśmy z Państwem w każdą pogodę i we wszystkie pory roku – wybór produktu firmy Kellfri to wybór bezpieczny.

 

Kellfri – Łatwe w użyciu!