Nowy

Mini wywrotka 500 kg

Nowość! Zarezerwuj Minidumper 500 kg już dziś!

Skontaktuj się z nami 46 735 249 892 (Mówimy po Polsku).
SKU
27-MD500
9 900 zł

Skontaktuj się z nami, kliknij tutaj

Łatwa w prowadzeniu i bezpieczna miniwywrotka, która może obsługiwać ładunki do 500 kg

• Łatwy transport żwiru, ziemi, materiałów budowlanych i nie tylko
• Łatwy dostęp dzięki gąsienicom
• Ładowność do 500 kg
• Elastyczny w ciasnych przestrzeniach
• Funkcja wywrotu hydraulicznego

Mocna, elastyczna i łatwa w prowadzeniu taczka spalinowa

Wozidło to idealne narzędzie do załadunku i transportu luźnych mas lub stałych przedmiotów w węższych przestrzeniach, gdzie nie zmieszczą się większe pojazdy.

Dzięki 3 biegom do jazdy do przodu i 1 do cofania szybko znajdziesz tempo pracy, które najlepiej sprawdzi się w wyjątkowym zadaniu. Dostępne są również wysokie i niskie biegi, którymi z łatwością można manewrować z kierownicy.

Mini wywrotka doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach. W ograniczonych obszarach sprawdza się najlepiej, ponieważ jest mocna i zwinna dzięki indywidualnemu sterowaniu pasem, co minimalizuje promień skrętu i ułatwia sterowanie.

Transport żwiru, materiałów budowlanych i innych ciężkich przedmiotów na solidnych platformach miniwywrotki, które można przechylić za pomocą hydrauliki. Platforma mierzy 950 mm długości, 680 mm szerokości i 465 mm głębokości. Miniwywrotka ma również stałe pętle ładunkowe, które można wykorzystać do transportu lub podnoszenia miniwywrotki za pomocą dźwigu.

Gąsienice ułatwiają dostęp

Dzięki stopom gąsienicowym o szerokości 180 mm i długości miniwywrotki 160 cm nacisk jest rozłożony na większą powierzchnię, a tym samym przejezdność jest łatwiejsza i łagodniejsza na powierzchni, po której jeździsz. Larwy wzór łap zapewnia również bardzo dobre przyczepność np. do błotnistej gleby i śniegu.

Służy wielu naszym klientom

Mini wywrotka to cenione narzędzie dla wykonawców i osób prywatnych, na przykład w budownictwie, inżynierii lądowej, ogrodach i stajniach. Ładuj, transportuj i przechylaj łatwo i bezpiecznie za pomocą miniwywrotek Kellfri.

Więcej informacji
Szerokość Szerokość gąsienic 180 mm
Wymiary platformy 950 x 680 x 465 mm
Długość x szerokość x wysokość 1615 x 720 x 1050 mm
Maks. ładowność 500 kg
Silnik 4,3 hk/3,2 W
Zbiornik Bensin
Przechylanie Max 60°
Masa 271 kg