Łyżka do wyrównywania PRO 2,2 m, Euro

Solidna i trwała łyżka do wyrównywania 2,2 m z kłonicami z materiału Hardox®.

Hardox pro 120x120.png

Solidna łyżka do wyrównywania 2,2 m, przyjazna dla użytkownika, mocowanie Euro

• Zaprojektowana i wyprodukowana do ciężkiej pracy
• Niska tylna ściana daje lepszy widok operatorowi z kabiny
• Długie dno zapewnia lepszą widoczność ostrza łyżki
• Zaokrąglone tylne ścianki dla optymalnego załadowania
• Kłonice z materiału Hardox®

Łyżka do wyrównywania pasująca do wszystkich ładowaczy czołowych

Podczas zagospodarowywania terenu, takiego jak regulacja, wyrównywanie, załadunek czy rozładunek na każdym rozmiarze powierzchni i przy każdym rodzaju materiału łyżka sprawdza się najlepiej. Piasek, ziemia i gruz to najczęściej spotykany materiał, z którym pracuje się przy zagospodarowywaniu terenu.

Konstrukcyjnie jest ona zasadniczo szersza, ma wydłużony grzbiet i jest stosunkowo dłuższa od innych łyżek. I to doskonale sprawdza się przy pracach wyrównujących.

Dzięki szerokości zyskuje się bezpośrednio większy obszar równej i gładkiej powierzchni. Dzięki niskiej tylnej płycie, którą nazywamy grzbietem, operator ma optymalną widoczność z kabiny, a całkowita wysokość wynosi 514 mm.

I wreszcie, dzięki zwiększonej długości lepsza jest widoczność z kabiny operatora na ostrze łyżki. W ten sposób zyskuje się pełną kontrolę i precyzję w swojej pracy z zarówno twardym, jak i sypkim materiałem.

Kłonice z materiału Hardox®

Spód łyżki do wyrównywania ma wzmocnione kłonice 100 x 6 mm od grzbietu do frontu z materiału Hardox®, co zapewnia silną konstrukcję oraz korzyści przy pracy, gdyż kłonice wypełniają nierówności. Łyżka ma również wzmocnienia w części grzbietowej i tylnych ściankach.

Płyty powłokowe Hardox® są wiodącym produktem tego typu na świecie. Produkt Hardox jest utwardzony w całości, od powierzchni do samego rdzenia, co zapewnia dłuższą żywotność i wyższą produktywność nawet w najbardziej wymagającym środowisku.

Tylne ścianki mają lekko zaokrąglony kształt, co optymalizuje ładunek materiału sypkiego. Sam grzbiet jest prosty, gdyż prace wyrównujące i regulujące odbywają się poprzez cofanie, a następnie wyrównywanie powierzchni za pomocą prostej tylnej płyty.

Ostrze łyżki do wyrównywania, kłonice i górna krawędź oraz płyta boczna są również wykonane z twardego materiału Hardox o głębokości 150 mm i grubości 16 mm. Ostrze ma 5 mm chropowatej powierzchni spawalniczej.

Dno oraz boki łyżki są wykonane ze stali S355. 

Czytaj więcej
8 750 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 26-PLF2E2200