Siatka leśna 25 m x 2,0 m x 2/2,5 mm

Płot przeciw dzikiej zwierzynie z ocynkowanego materiału zapewnia długą żywotność. 2 m wysokości.

Czytaj więcej
406 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 22-252002

Ogrodzenie dla dzikiej zwierzyny lub do zatrzymania nieproszonych gatunków łownych.

• Lekki materiał i możliwość rozwijania

• Ocynkowany materiał wydłuża żywotność

• Mniejsze oczka na dole

• Szerokość oczek 15 cm

• 25 metrów długości w rolce

Ogrodzenie i bezpieczeństwo

Płot Kellfri przeciw dzikiej zwierzynie jest idealny do zrobienia wybiegu dla wyższych czy skaczących zwierząt lub do zatrzymania zwierzyny, która chce wkraść się na nieproszoną ziemię, padok, ogród lub drogę.

Dzięki mniejszym rozmiarom oczek od środka ogrodzenia unika się ucieczki mniejszych zwierząt, a jednocześnie zatrzymuje mniejsze gatunki łowne, takie jak dzik, borsuk, zając i inne.

Grubość drutu wewnętrznego wynosi 2 mm. Drut zewnętrzny, który znajduje się odpowiednio na dole i na górze, ze względu na stabilność wynosi 2,5 mm.

Więcej zastosowań

Nasi klienci używają siatki leśnej do ogrodzenia ogrodu w domu lub w domku letniskowym, aby położyć kres nieproszonym zwierzętom. Inni na przykład gradzą kury, gęsi, kaczki i kozy. Siatka montowana jest wokół stawów oraz w stałych i tymczasowych miejscach, w których wymagana jest zarówno wysokość, jak i mniejsze rozmiary oczek na dole.

Wskazówka! Wskazówka! Od czasu do czasu dobrze jest sprawdzić stan siatki, aby nie była narażona na duże obciążenia. W przeciwnym razie może to prowadzić do przesuwania się węzłów na boki i powiększania się oczek w siatce.

Produkty powiązane

  • {"id":"b-22-1001202","name":"Ogrodzenie dla owiec 100 m x 1,2 m x 2 mm","category":"Rolnictwo/Płoty i ogrodzenia/Ogrodzenia elektryczne, Pastuchy","price":"592.9"}