Przyczepa z wywrotem 7 ton

Przyczepa ma podwójną ramę, który może przenosić ładunki do 7 ton.

Przyczepa ma podwójną ramę, która czyni ją stabilnym i solidnym urządzeniem, który może przenosić ładunki do 7 ton.

• Blacha stalowa ocynkowana
• Składane profilowane skrzydła
• Obciążenie do 9 m³ lub 7 tony
• Sprytny rozladunek z kabiny ciągnika
• Wyposażona hamulce
• Regulowany szyber na tylnej klapie

Szybki rozładunek za pomocą Przyczepy wywrotki TV70

Dzięki wywrotce otrzymujesz płynną i łatwą w prowadzeniu przyczepę, która może obsługiwać ładunki do 7 ton. Transportuj i zrzucaj wszystko od żwiru, ziemi i piasku, nieporęczne przedmioty, takie jak złom i odpady na wysypisko. Dzieje się tak dzięki podwójnej ramie i ocynkowanej blasze, która zapewnia stabilność, sztywność skrętną i trwałość.

Przechylanie odbywa się płynnie za pomocą mocnego i elastycznego siłownika hydraulicznego, który może zapewnić kąt przechyłu do pełnych 53°. Wywrotka wyposażona jest w regulowany szyber na tylnej klapie, umożliwia to jej szybkie opróżnianie.

Wykonane z profilowanej i galwanizowanej blachy stalowej burty są wytrzymałe i odporne

Wykonane z profilowanej i galwanizowanej blachy stalowej burty są wytrzymałe i odporne na uginanie. Górne burty są wyposażone w zawiasy na słupkach narożnych oraz wyjmowane słupki środkowe, ułatwiające załadunek z boku przyczepy. Gięta, zwana również falistą blachą stalową z ocynkowanego materiału to sprawdzona konstrukcja, która sprawia, że ​​skrzydła są mocne i stabilne.

Możesz otworzyć pół strony lub całą stronę przyczepy. możesz także zdjąć wszystkie burty i tylną klapę, jeśli na przykład ładujesz większy obiekt lub chcesz mieć lepszy widok.

Klapa tylna jest zawieszana od góry, co ułatwia otwieranie i szybkie opróżnianie ładunku.

Wyposażenie

Typ osi jest prosty, a wymiary opon to 400/60-15,5, co gwarantuje dobre trzymanie się drogi, długą żywotność i dobrą przyczepność,

Przyczepa TV70 standardowo wyposażona jest w szyber do ziarna, drabinkę inspekcyjną, oświetlenie, odblaski, trójkąt ostrzegawczy, stopę podporową, stelaż pod plandekę oraz dobrze rozmieszczone haki do mocowania plandeki.

Aby podłączyć wywrotkę do ciągnika, wymagane jest gniazdo jednostronnego działania i gniazdo hamulca na ciągniku. Wózek wywrotki wyposażony jest w wąż hydrauliczny ½”, szybkozłączkę.

Przyczepka wersji ocynkowanej.

Chcesz przyczepę z jeszcze większą ładownością? Przyjrzyj się bliżej naszej Wywrtotce TV100.

Czytaj więcej
28 300 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 23-TV702