Podnośnik do dużych worków z podwójnym ramieniem, Euro

Podnośnik do dużych worków z podwójnym ramieniem, maks. 1000 kg/ramię.

Zwiększ wydajność, podnosząc jednocześnie dwa worki

• Solidna konstrukcja, która może unieść do 2000 kg
• Przykręcane mocowania umożliwiają pracę z wiekszą liczbą ładowaczy czołowych
• Wspierające ramiona po bokach
• Zaprojektowany z myślą o dobrej widoczności podczas pracy i bezpieczeństwie
• Dostarczany standardowo z mocowaniami pasującymi do Euro

Dwuramienny podnośnik do dużych worków dla ładowarek czołowych, traktorów i ładowarek teleskopowych, które chcą pracować wydajnie i bezpiecznie

W większości gospodarstw dostępny jest duży podnośnik do worków, ponieważ jest on często używany podczas załadunku, rozładunku i przenoszenia, na przykład worków z nasionami, nawozu, żwiru lub innych ciężkich przedmiotów, które oferują wyzwania w gospodarstwie.

Podnośnik do dużych worków ma dwa regulowane ramiona w trzech pozycjach na wysokości, co zapewnia większy zasięg, który jest regulowany za pomocą sworznia w każdym ramieniu podnoszącym. Haki do podnoszenia są ustawione pod kątem 22 ° w każdą stronę, aby zwiększyć widoczność podczas załadunku i rozładunku pętli torby z kabiny.

Aby podnośnik był kontrolowany i bezpieczny, podnośnik do dużych worków jest wyposażony w łuki podporowe, które podtrzymują worki po bokach i zapobiegają bocznemu kołysaniu.

Podnosi Twoje podwórko na nowe wyżyny

Nasz podnośnik do dużych worków został zaktualizowany zarówno pod względem projektu jak i konstrukcji, aby był jeszcze łatwiejszy w użyciu.

• Nasadka do podnoszenia została ulepszona do średnicy 35 mm.
• Uchwyt narzędziowy jest teraz zamontowany za pomocą śrub. Umożliwia to łatwą wymianę uchwytu narzędziowego w celu użycia podnośnika do dużych worków w innych ciągnikach lub ładowarkach kołowych.
• Logo Kellfri i nazwa modelu znajdują się z boku ramienia podnoszącego w kolorze żółtym, aby uniesienie dużej torby było widoczne po bokach.

Zwróć uwagę, że niektóre zdjęcia produktów pokazują tylko podnoszenie, a nie sposób załadunku. Torba musi być zawsze lekko odchylona do tyłu, aby zmniejszyć ryzyko kołysania.

Regularnie smaruj wszystkie ruchome części i smarowniczki smarem.

Czytaj więcej
3 449 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 16-DSS2LE