Równiarka drogowa 3-lemieszowa z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia

Równiarka do ATV z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia - V16ATV.

Chwilowo brak w magazynie. Skontaktuj się z nami 46 735 249 892 (Mówimy po Polsku).
SKU
27-V16ATV
6 090 zł

Równiarka do ATV z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia

Stabilnie zaprojektowana równiarka drogowa V16ATV z hakiem holowniczym do ATV. Dzięki szerokości roboczej 160 cm równiarka drogowa pasuje do wyrównania podjazdów i dróg żwirowych. Jeśli pracujesz w parku czy na ulicy, ta zgarniarka jest dobrym dodatkiem.

Równiarka ma wymienne stalowe końcówki ścieralne i cynkowane ogniowo podwozie, co czyni ten stabilny sprzęt drogowy do ATV zarówno wydajnym, jak i długotrwałym.

Podnoszone i opuszczane kół można łatwo obsługiwać za pomocą klawiatury na uchwycie pojazdu ATV, co zapewnia wygodną pozycję do pracy. Dzięki indywidualnej regulacji wysokości kół można dostosować powierzchnię zgarniającą, aby uzyskać najlepsze wyniki na drodze. Indywidualnie dostosowane koła umożliwiają łatwe wyrównanie.

Za pomocą regulowanego dyszla można również ustawić wysokość względem pojazdu ciągnącego, aby wywierać mniejszy lub większy nacisk na podłoże.

Dostarczana w komplecie ze skrzynią ładunkową, w której można umieścić obciążenie, np. duży kamień, pozwalające uzyskać lepsze efekty przy pracy na twardym podłoż

Dzięki trzem ostrzom kilkakrotnie równasz drogę, co daje bardziej wygładzony efekt. Wydajna jazda, która oszczędza czas i zapewnia lepsze wyniki.

Regulujesz bronę za pomocą przycisków, które możesz umieścić na kierownicy.

Sprzęg kulowy 50 mm.

Tutaj możesz obejrzeć film o Równiarce drogowej z elektryczną funkcją opuszczania i podnoszenia

Więcej informacji
Szerokość robocza 1600 mm
Koła 16x6.5-8
Długość x szerokość x wysokość 3000 x 1650 x 600 mm
Prześwit 110 mm
Masa 160 kg

Filmy
  1. Ręczny wózek dolly
    Ręczny wózek dolly
    250 zł