Równiarka drogowa 3-lemieszowa z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia

Równiarka do ATV z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia - V16ATV.

Równiarka do ATV z elektryczną funkcją opuszczania podnoszenia

Stabilnie zaprojektowana równiarka drogowa V16ATV z hakiem holowniczym do ATV. Dzięki szerokości roboczej 160 cm równiarka drogowa pasuje do wyrównania podjazdów i dróg żwirowych. Jeśli pracujesz w parku czy na ulicy, ta zgarniarka jest dobrym dodatkiem.

Równiarka ma wymienne stalowe końcówki ścieralne i cynkowane ogniowo podwozie, co czyni ten stabilny sprzęt drogowy do ATV zarówno wydajnym, jak i długotrwałym.

Podnoszone i opuszczane kół można łatwo obsługiwać za pomocą klawiatury na uchwycie pojazdu ATV, co zapewnia wygodną pozycję do pracy. Dzięki indywidualnej regulacji wysokości kół można dostosować powierzchnię zgarniającą, aby uzyskać najlepsze wyniki na drodze. Indywidualnie dostosowane koła umożliwiają łatwe wyrównanie.

Za pomocą regulowanego dyszla można również ustawić wysokość względem pojazdu ciągnącego, aby wywierać mniejszy lub większy nacisk na podłoże.

Dostarczana w komplecie ze skrzynią ładunkową, w której można umieścić obciążenie, np. duży kamień, pozwalające uzyskać lepsze efekty przy pracy na twardym podłoż

Dzięki trzem ostrzom kilkakrotnie równasz drogę, co daje bardziej wygładzony efekt. Wydajna jazda, która oszczędza czas i zapewnia lepsze wyniki.

Regulujesz bronę za pomocą przycisków, które możesz umieścić na kierownicy.

Sprzęg kulowy 50 mm.

Tutaj możesz obejrzeć film o Równiarce drogowej z elektryczną funkcją opuszczania i podnoszenia

Czytaj więcej
7 490 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 27-V16ATV
  • {"id":"b-23-DH","name":"Ręczny wózek dolly","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Akcesoria do ATV","price":"350.9"}