Piaskarka 1,0 m, ATV z mieszadłem

Wydajna i łatwa w obsłudze piaskarko-solarka do pojazdu ATV, z mieszadłem mechanicznym.

Czytaj więcej
4 168 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 32-S232

Stabilne i funkcjonalne urządzenie do sypania piasku, żwiru lub soli, do użytku z pojazdem ATV/UTV, traktorem ogrodowym lub samochodem. 

• Mechaniczne mieszadło

• Opony w rozmiarze 4.00-8 mają dużą średnicę, a tym samym dobre właściwości jezdne i odpowiednią przyczepność

• Możliwość zamontowania kolców na oponach

• Pojemność 210 l 

• W zestawie zaczep kulowy i cięgło widłowe

Piaskarka jest ulubionym sprzętem wszystkich użytkowników, którzy muszą posypywać piaskiem i solą ścieżki, drogi, podwórza i inne powierzchnie niezależnie od warunków pogodowych.

W zbiorniku znajduje się mieszadło mechaniczne

Mieszadło mechaniczne znajdujące się w zbiorniku piaskarki rozbija np. grudki soli i piasku i inny zmarznięty lub zbity materiał. Koła z grubymi bieżnikami napędzają wałek rozrzucający, który można łatwo odłączyć i przyłączyć jednym ruchem ręki przy piaście koła. Ilość rozrzucanego materiału ustawia się przy pomocy sprężyny regulacyjnej. 

Zbiornik mieści 210 litrów do krawędzi.

Całkowita wysokość piaskarki wynosi 900 mm dzięki czemu można ją łatwo załadować i prowadzić. Rozstaw kół wynoszący 1500 mm umożliwia jej użytkowanie na węższych dróżkach i ścieżkach rowerowych. Opony w rozmiarze 4.00-8 mają dużą średnicę, a tym samym dobre właściwości jezdne i odpowiednią przyczepność.

Możliwość zamontowania kolców na oponach

Piaskarka jest dostarczana z zamontowanym zaczepem kulowym 50 mm. Długi dyszel ułatwia manewrowanie oraz cofanie pojazdem ATV/UTV i samochodem. W zestawie jest również cięgło widłowe do montażu np. na kosiarce samojezdnej. Grube bieżniki umożliwiają zamontowanie na oponach kolców.

Piaskarka posypuje wyłącznie tor jazdy za pojazdem ATV, nie rozrzucając materiału np. do rowów lub na trawniki. Pozwala to pracować bardziej ekonomicznie i wygodniej, bez niepotrzebnego wysypywania piasku na niepożądane powierzchnie.

Siewnik piasku najlepiej działa z suchym, rozdrobnionym kamieniem lub żwirem/piaskiem o jednorodnym składzie o wielkości 2 - 8 mm. Można go także używać zarówno do mniejszych, jak i trochę większych materiałów.

Piaskarki można używać także do różnych innych materiałów sypkich.

 

Piaskarka na zdjęciach jest wyposażona w opcjonalne podwyższenie burt.

W tym miejscu można obejrzeć film

  • {"id":"b-23-DH","name":"Ręczny wózek dolly","category":"Wyposażenie Quadów/Akcesoria do ATV","price":"350.9"}
  • {"id":"b-32-S232FL","name":"Podwyższenie burt do piaskarki","category":"Wyposażenie Quadów/Akcesoria do ATV","price":"979"}

Produkty powiązane

  • {"id":"b-32-S50","name":"Piaskarka, napęd ręczny","category":"Zarządzanie drogami i odśnieżaniem/Rozrzutniki piasku i soli","price":"1490"}
  • {"id":"b-32-S230","name":"Piaskarka 1,0 m, ATV","category":"Wyposażenie Quadów/Droga/Śnieg/Gołoledź ATV/Rozrzutniki","price":"3729"}
  • {"id":"b-32-S500","name":"Piaskarka, szerokość robocza 1,35 m, do holowania","category":"Wyposażenie Quadów/Droga/Śnieg/Gołoledź ATV/Rozrzutniki","price":"8580"}