Bramka-pułapka z aluminium z podporami łukowymi

Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy często trzeba przestawiać ogrodzenie.

Chwilowo brak w magazynie. Skontaktuj się z nami 46 735 249 892 (Mówimy po Polsku).
SKU
25-300160A
599 zł

Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy często trzeba przestawiać ogrodzenie!

• Pozwala ulżyć ramionom i plecom – bramka waży zaledwie 16,8 kg
• Szerokość 3,0 m, wysokość 1,7 m – pasuje do naszych pozostałych systemów ogrodzeń
• Od góry i dołu zakończona rurami wygiętymi w kształcie litery U
• Z możliwością obracania
• W komplecie 2 łańcuchy, każdy o wadze 350 g


Wykonana z aluminium bramka-pułapka stanowi idealne uzupełnienie naszych standardowych systemów ogrodzeń; dzięki niewielkiej masie zaledwie 16,8 kg pozwala uniknąć przeciążania pleców i ramion. Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy trzeba często przestawiać ogrodzenia, a bramka potrzebna jest tylko do ścieżek przepędowych, okrągłych wybiegów, kojców dla chorych zwierząt itp.

Nie obciąża ramion i pleców – bramka waży zaledwie 16,8 kg.Ze względu na swoją wyjątkowo małą masę może być również wykorzystywana jako bramka wejściowa. Odpowiednio dobrana wysokość, wynosząca 170 cm, uniemożliwia zwierzętom przeskoczenie przez zagrodę. Wygięte w kształcie litery U rury krańcowe chronią zwierzęta przed zranieniem podczas ewentualnych prób wydostania się za ogrodzenie.

Bramkę można obracać, co pozwala na zmniejszenie odstępu między podłożem a pierwszym drążkiem. Tym samym zmniejsza się ryzyko, że leżące cielęta podczas wstawania znajdą się po niewłaściwej stronie ogrodzenia.

Konstrukcja podstawy bramki zapobiega jej zapadaniu się w grunt i w trakcie przesuwania ogrodzenia działa jak płoza. Bramki można łatwo i szybko połączyć ze sobą przy użyciu zamka ogniwowego.

„Jako rolnicy często musimy podnosić i przenosić ciężkie sprzęty, dlatego dla nas ta bramka jest świetnym rozwiązaniem i korzystamy z niej codziennie!” – mówi Claes Johansson z gospodarstwa Tyska gården w Skånings-Åsaka. Claes jest właścicielem 400 sztuk bydła, w tym 200 krów mlecznych.

Zobacz na filmie, jak łatwo można unieść naszą bramkę aluminiową.

Więcej informacji
Materiał Aluminium
Konstrukcja rury 55/29 mm
Szerokość całkowita 3000 mm
Wysokość całkowita 1700 mm
Masa 16,8 kg
Filmy