Kosiarka krawędziowa montowana z przodu, z mocowaniem pasującym do Trima

Montowana z przodu kosiarka krawędziowa, ułatwiająca dostęp do miejsc pod siatką ogrodzenia.

Chwilowo brak w magazynie. Skontaktuj się z nami 46 735 249 892 (Mówimy po Polsku).
SKU
35-HKKFT
7 490 zł

Kosiarka krawędziowa – urządzenie specjalistyczne do pracy pod siatką ogrodzenia

• Solidne noże 
• Wysuw boczny 
• Różne możliwości instalacji 
• Talerz tnący o dużej podatności siły sprężynowania 
• Montaż z przodu zapewniający dobrą widoczność 

Wydajna kosiarka do ładowacza czołowego ciągnika z mocowaniem Euro.

Montowana z przodu kosiarka krawędziowa to znakomite rozwiązanie, które oferuje zachowanie dobrej widoczności podczas koszenia. Dzięki umieszczeniu kosiarki krawędziowej na mocowaniu Euro lepiej widać głowicę tnącą, co umożliwia większą precyzję koszenia.

Kosiarka krawędziowa jest montowana z boku na ramie do ładowacza Euro. Głowicę tnącą można ręcznie ustawić bliżej lub dalej od ładowacza czołowego, zwiększając tym samym zasięg koszenia. Głowica posiada także przeguby, które pozwalają jej dostosować się do podłoża.

Sprężynujący talerz tnący

Maszyna jest wyposażona wysuw boczny oraz talerz tnący o dużej podatności siły sprężynowania, który zapewnia skuteczne koszenie powierzchni pod ogrodzeniami i przy budynkach, płotach oraz na krawędziach dróg. Talerz zabezpieczający podchodzi do słupka, a następnie odsuwa się, by potem powrócić do pozycji wyjściowej – umożliwia to koszenie tuż przy samym słupku.

Głowica posiada amortyzację, której sprężyny przy najechaniu na słupek chronią talerz zabezpieczający i głowicę, odsuwając je w tył. Ta funkcja amortyzująca umożliwia koszenie wprost pod siatką ogrodzenia oraz wokół słupków bez konieczności ustawiania kierunku napędu ciągnika.

Mocne noże, które można szlifować, umieszczone na ramieniu koszącym, dobrze radzą sobie z nierówną roślinnością. Talerz zabezpieczający od dołu zapobiega uderzaniu noży o ziemię. Można go także przyłożyć do podłoża i bez trudu jechać w przód, kosząc na równej wysokości. 

 

Solidne noże nadające się do ostrzenia.

Silnik hydrauliczny.

Silnik hydrauliczny Parker 25cc (wbudowany ogranicznik nacisku)

Silnik firmy Parker, napędzający noże ciśnieniem hydraulicznym, zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji, wysoką jakość oraz brak konieczności serwisowania.

Dostawa obejmuje ramę do zamontowania głowicy koszącej, z mocowaniem pasującym do Trima., węże ze złączką męską ½" oraz nogę podporową do odstawiania.

 
Więcej informacji
Szerokość robocza 800 mm
Noże 2 szt
Długość Pozycja rozłożona: 1850 mm od ramy środkowej do silnika
Pozycja złożona: 1100 mm od ramy środkowej do silnika
Silnik Parker 25cc (wbudowany ogranicznik nacisku)
Przepływ oleju Minimum 30 l/min
Wirniki 1 szt