Przyczepa leśna 2 tony z żurawiem 4,2 m z napędem

Praktyczna przyczepa leśna do pojazdu ATV lub mniejszego ciągnika. Żuraw hydrauliczny z wysuwem zapewnia większy zasięg.

Przyczepa leśna do pojazdu ATV z napędem poprawiającym właściwości jezdne

• Żuraw hydrauliczny z wysuwem i własnym układem hydraulicznym
• Silnik spalinowy 9 KM
• Duży prześwit
• Stabilna rama ułatwia prowadzenie przyczepy

• Osie przystosowane do bezdroży

Przyczepa do trzebieży Kellfri do pojazdu ATV z żurawiem hydraulicznym 4,2 m z wysuwem zapewniającym większy zasięg i własnym układem hydraulicznym. Przyczepa do trzebieży jest napędzana przez napęd rolkowy na bieżnikowanych oponach. Napęd znacznie zwiększa możliwość manewrowania i ułatwia poruszanie się po lesie i trudno przejezdnych miejscach.

Silnik spalinowy 9 KM dostarcza przyczepie do trzebieży potrzebną moc i zapewnia siłę oraz delikatność ruchów żurawia. Żuraw jest także wyposażony w wysuw zwiększający jego zasięg i ułatwiający dotarcie do drewna.

Osie przystosowane do bezdroży oraz duży prześwit. Obrotowe złącze kulowe 50 mm ułatwia przyłączanie i odłączanie przyczepy, co w zestawieniu z dużą ładownością czyni ją bezpiecznym i niezawodnym urządzeniem.

Podpory hydrauliczne gwarantują stabilność przyczepy przy załadunku i rozładunku. Cała hydraulika oraz okablowanie są zabudowane lub założone w bezpieczny sposób, co pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzeń zewnętrznych. Przyczepa leśna jest dostarczana z żółtymi zabezpieczeniami żurawia.

Dzięki regulowanej długości wózek można dopasować do różnych długości drewna, odpowiednio ustalając tym samym obciążenie pionowe zaczepu w pojeździe ATV. Ma to istotne znaczenie, ponieważ zbyt duże obciążenie może uszkodzić pojazd ATV, natomiast niedostateczne obciążenie sprawia, że przyczepa jest niestabilna i stwarza zagrożenie dla otoczenia.

Urządzenie może być dodatkowo wyposażone we wciągarkę hydrauliczną.

Zastosowana technologia, moc i bezpieczeństwo w połączeniu z korzystną ceną sprawiają, że przyczepa będzie cenionym towarzyszem prac leśnych przez wiele lat.

Zawór do ładowarki chwytakowej: dwudźwigniowy: 8 sekcji, dostarczany w standardzie.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami.

Tutaj można obejrzeć film o naszej przyczepie do trzebieży z żurawiem 4,2 m oraz napędem i przegubowym układem kierowniczym

Czytaj więcej
38 900 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 21-SV20.1100
  • {"id":"b-21-9425089","name":"Tylna kamera z monitorem i kablem przyłączeniowym 20 m","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Przyczepy leśne i akcesoria ATV/Akcesoria do przyczep leśnych ATV","price":"1969"}
  • {"id":"b-23-DH","name":"Ręczny wózek dolly","category":"Wyposażenie do pojazdów ATV/Akcesoria do ATV","price":"350.9"}
  • {"id":"b-21-TS","name":"Nożyce do drewna","category":"Las & drewno/Przyczepy leśne & akcesoria/Akcesoria do przyczepy leśne/Chwytaki","price":"302.5"}
  • {"id":"b-21-WBSR","name":"Blok linowy","category":"Las & drewno/Sprzęt leśny/Ścinka drzew","price":"713.9"}