Łyżka do wyrównywania 1,8 m, Trima

Solidna i trwała łyżka do wyrównywania 1800 mm.

Czytaj więcej
4 350 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 26-PLF3T1800

Solidna łyżka do wyrównywania 1800 mm, z mocowaniem Trima

• Zaprojektowana i wyprodukowana do ciężkiej pracy

• Niska tylna ściana daje lepszy widok operatorowi z kabiny

• Długie dno zapewnia lepszą widoczność ostrza łyżki

• Zaokrąglone tylne ścianki dla optymalnego załadowania

• Szerokość umożliwiająca montaż kołnierza śniegowego

Łyżka do wyrównywania przyjazna dla użytkownika, pasująca do wszystkich ładowaczy czołowych

Podczas zagospodarowywania terenu, takiego jak regulacja, wyrównywanie, załadunek czy rozładunek na każdym rozmiarze powierzchni i przy każdym rodzaju materiału łyżka sprawdza się najlepiej. Piasek, ziemia i gruz to najczęściej spotykany materiał, z którym pracuje się przy zagospodarowywaniu terenu.

Konstrukcyjnie jest ona zasadniczo szersza, ma wydłużony grzbiet i jest stosunkowo dłuższa od innych łyżek, co doskonale sprawdza się przy pracach wyrównujących.

Dzięki szerokości zyskuje się bezpośrednio większy obszar równej i gładkiej powierzchni. Dzięki niskiej tylnej płycie, którą nazywamy grzbietem, operator ma optymalny widok z kabiny, a całkowita wysokość wynosi 513 mm.

Dzięki zwiększonej długości lepszy jest także widok z kabiny operatora na ostrze łyżki. W ten sposób zyskuje się pełną kontrolę i precyzję w swojej pracy z zarówno twardym, jak i sypkim materiałem.

Spód łyżki do wyrównywania ma wzmocnione kłonice od grzbietu do frontu, co zapewnia silną konstrukcję oraz korzyści przy pracy, gdyż kłonice wypełniają nierówności. Łyżka ma również wzmocnienia w części grzbietowej i tylnych ściankach.

Tylne ścianki mają lekko zaokrąglony kształt, co optymalizuje ładunek materiału sypkiego. Sam grzbiet jest wygięty pod kątem 10°, gdyż prace wyrównujące i regulujące odbywają się poprzez cofanie i następnie wyrównywanie powierzchni za pomocą prostego tylnego ostrza.

Łyżka dostarczana jest z mocowaniem Trima.