Wielofunkcyjna łyżka 1,5 m, Euro

Mocna i wytrzymała łyżka, wzmocniona dodatkową płytą ścieralną pod spodem, z tyłu i na bokach.

Czytaj więcej
2 655 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 26-ET3E15

Mocna i wytrzymała łyżka 1,5 metra, wzmocniona dodatkową płytą ścieralną

• Stożkowy kształt

• Wykonana z blachy o grubości 4 mm

• Dodatkowa płyta ścieralna pod łyżką, z tyłu i po bokach

• Ostrze z mocnej blachy fazowanej 12 mm

• Wiele drobnych zagięć w łyżce

Wielofunkcyjna łyżka została tak skonstruowana, by sprostać różnym zadaniom i pracy z różnymi materiałami. Można jej używać do załadunku, przewożenia i wysypywania różnego rodzaju materiałów, takich jak: ziemia, żwir, piasek, śnieg itp. Dzięki temu jest bardzo uniwersalna i nadaje się do stosowania w rozmaitych miejscach pracy. Łyżkę wielofunkcyjną zaprojektowano pod kątem łatwej obsługi i wygodnego manewrowania.

Uniwersalna łyżka Kellfri ma stożkowy kształt, dzięki któremu nieco łatwiej wysypuje materiał przy rozładunku. Zapewnia także lepszy widok z przodu przy krawędziach bocznych ostrza.

Została ona wykonana z blachy o grubości 4 mm, zapewniającej równomierną wytrzymałość i trwałość na całej powierzchni.

W celu dodatkowego zwiększenia wytrzymałości i odporności łyżki wzmocniono ją płytą ścieralną pod spodem, z tyłu i po bokach. Wzmocnienia te zapewniają jej niezawodność, dzięki której jest ona w stanie sprostać wyzwaniom pojawiającym się w różnorodnych warunkach pracy.

Ostrze wykonano z mocnej blachy fazowanej 12 mm. Umożliwia ono obsługę różnych materiałów i zachowuje ostrość i trwałość przez długi czas. Łyżka uniwersalna ma fazowane końcówki wymienne.
Łyżka posiada wiele małych zagięć, co zmniejsza ryzyko jej deformacji lub wygięcia się pod dużym ciężarem, zwiększając w ten sposób żywotność produktu. Te niewielkie zagięcia przyczyniają się również do zminimalizowania ryzyka gromadzenia się lub zablokowania materiału w łyżce. 

Urządzenie dostarczane z mocowaniem Euro.

Produkty powiązane