Przyczepa z wywrotem ATV 1,5 tony

Przyczepa z wywrotem do quada/ATV z mocnym wózkiem i ładownością 1,5 tony.

Przyczepa z wywrotem do quada/ATV z mocnym wózkiem i ładownością 1,5 tony

Mocna galwanizowana konstrukcja o dobrze dobranych wymiarach i oś z solidnymi kołami terenowymi sprawiają, że przyczepa to oferowany przez nas produkt, który nie ma konkurenta.

Słup przedni w pozycji stałej z nadstawką siatkową burty dla ochrony przed przesuwaniem się ładunku, profilowane burty zapewniające wytrzymałość, składane burty boczne łatwe do odczepienia, zawieszona burta tylna z możliwością zmniejszenia otworu za pomocą łańcucha, na przykład do rozrzucania żwiru.

Burtę tylną można łatwo zdemontować, podobnie jak tylne słupki narożne, co w razie potrzeby przekształca przyczepę w płaską platformę. Solidne blokady utrzymują burty na swoim miejscu, a pokryta blachą platforma zapewnia przyczepie wytrzymałość i sprawia, że nadaje się do jazdy w trudnych warunkach. Przechylanie za pomocą tylnej wciągarki ATV.

Obrotowy zaczep kulowy 50 mm gwarantujący bezpieczeństwo, konstrukcja o ładowności 1500 kg przystosowana do ciężkich warunków i niska cena za najwyższą jakość. Solidność i niezawodność od Kellfri.

Może wymagać montażu przez klienta.

Wciągarka ręczna na filmie jest akcesorium i można ją kupić osobno.

Czytaj więcej
10 841 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 23-TV15ATV
  • {"id":"b-23-TV15ATVFH","name":"Podwyższenie burt do TV15ATV","category":"Wyposażenie Quadów/Akcesoria do ATV","price":"1331"}
  • {"id":"b-23-DH","name":"Ręczny wózek dolly","category":"Wyposażenie Quadów/Akcesoria do ATV","price":"350.9"}