Koparka modułowa ATV

Koparka modułowa Kellfri ATV to poręczne urządzenie umożliwiające kopanie na głębokości do 204 cm.

Niewielki, solidnie skonstruowany agregat koparki z własnym źródłem mocy.

• Agregat koparki z silnikiem spalinowym 10 KM
• Głębokość kopania 204 cm, szerokość łyżki 23 cm
• Może być przemieszczana przy pomocy pojazdu ATV lub innego pojazdu z zaczepem kulowym 50 mm
• W standardzie wydłużony zaczep ułatwiający jazdę za pojazdem ATV

Niezwykle praktyczny agregat koparki do wszelkiego rodzaju prac ziemnych, przy których ograniczeniem jest niewielka przestrzeń. To małe urządzenie ma znacznie większe możliwości, niż można by z pozoru sądzić.

Niewielki, solidnie skonstruowany agregat koparki z własnym silnikiem spalinowym o mocy 10 KM, uruchamianym przy użyciu rozrusznika linkowego. Umieszczony na wysokości 90 cm fotel operatora zapewnia dobrą widoczność miejsca pracy.

Dwudźwigniowy układ hydrauliczny gwarantuje łatwe i wygodne kopanie. Koła umożliwiają przemieszczanie urządzenia za pojazdem ATV lub innym pojazdem z zaczepem kulowym 50 mm.

Na czas przewozu koła montuje się z tyłu, co zapewnia pełną mobilność urządzenia w trakcie transportu, natomiast do kopania koła należy zamontować z przodu, a z tyłu nogę podporową – wówczas maszynę można przemieszczać za pomocą wysięgnika, który popycha ja w przód lub w tył.

W całym urządzeniu, zarówno w konstrukcji maszyn, jak i łyżki, zastosowano materiał o dużej grubości, np. blachę 8 mm w przypadku łyżki do profilowania.

Produkt wymaga montażu.


„Dziękujemy użytkownikowi Metsa Man za film prezentujący nasz praktyczny agregat koparki z własnym silnikiem!”

Czytaj więcej
15 810 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 26-GAATV
  • {"id":"b-26-GAATV-PL60","name":"Łyżka do wyrównywania do koparki modułowej 26-GAATV","category":"WYPOSAŻENIE QUADÓW/Tereny zielone ATV/Agregat koparki","price":"914.1"}
  • {"id":"b-23-DH","name":"Ręczny wózek dolly","category":"WYPOSAŻENIE QUADÓW/Akcesoria do ATV","price":"350.9"}
  • {"id":"b-26-GAATV-KC6020","name":"Łyżka do rowów do koparki modułowej 26-GAATV","category":"WYPOSAŻENIE QUADÓW/Tereny zielone ATV/Agregat koparki","price":"907.5"}