Brona ogrodnicza ATV z regulowanym podwoziem i holowaniem

Praktyczna brona ogrodnicza w prosty sposób usuwa chwasty i jednocześnie wyrównuje podłoże.

Brona rolnicza 1020 mm do ATV z regulowanym podwoziem i hakiem

• Regulowana wysokość brony
• Regulowane holowanie, które pasuje do wszystkich typów pojazdów ciągnących
• Dwie ramki do umieszczenia dodatkowego ciężaru
• Regulowana wysokość całej brony
• Wymienny hol z zaczepem kulowym lub zaczepem pod sprzęt ogrodniczy

Brona ogrodnicza jest naprawdę praktycznym narzędziem, które podłączasz do traktora ogrodowego lub quada. Brona w prosty sposób usuwa chwasty i jednocześnie wyrównuje podłoże. Innymi słowy, otrzymujesz maszynę spełniającą kilka celów!

Brona ogrodnicza jest najbardziej praktyczna za pojazdami ATV / quadami lub za traktorkiem ogrodowym, ale jeśli chcesz możesz użyć jej do dowolnego ciągnika. Brona ogrodowa jest wyposażona w regulowaną wysokość haka holowniczego umożliwiający dopasowanie haka holowniczego do pojazdu..

Z wymiennymi lemieszami i palcami zgrabiającymi

Głęboko pracująca brona ogrodnicza w prosty sposób usuwa chwasty i jednocześnie wyrównuje podłoże. Brona posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb i podłoża. W ten sposób brona jest dostosowana do różnych podłoży i materiałów. Możesz dodatkowo dostosować bronę, dostosowując wysokość podwozia brony.

Brona jest wyposażona w 6 noży i 9 palców zgrabiających zamontowanych z tyłu. Palce zgrabiające mierzą łącznie 280 mm. Brona ogrodnicza Kellfri posiada wymienny hol z zaczepem kulowym lub zaczepem pod sprzęt ogrodniczy. Noże i palce brony są wymienne.

Z ramkami do umieszczenia dodatkowego ciężaru

Jeśli zamierzasz pracować na grubszych materiałach, które wymagają nieco trudniejszej obróbki, brona rolnicza Kellfris jest wyposażona w dwie ramy do umieszczania skrzynek obciążnikowych. Umieszczając ciężary na zagarniaczu, możesz obciążyć zagarniacz i w ten sposób zanurzyć się głębiej w ziemię. Ramy skrzynek obciążeniowych są dostosowane do pojemności 25 l.

Brona rolnicza Kellfris to narzędzie o kilku funkcjach, które ułatwia pracę i zapewnia dobry wynik!

Produkt wymaga montażu przez klienta.

Czytaj więcej
2 550 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 27-GH2UG