Kosiarka ATV montowana z przodu

Kosiarka ATV montowana z przodu z bocznym przesuwem.

Czytaj więcej
7 450 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 35-VKMATVF

Kosiarka z bijakami Y montowana z przodu dla większych pojazdów ATV!

• Z zamontowanym silnikiem 15 KM

• Zasilana przez sprzęgło odśrodkowe

• Szerokość robocza 100 cm

• Wyposażona w boczny przesuw

• 44 bijaki Y

• Regulowana płyta montażowa

Kosiarka ATV montowana z przodu rózni sie od kosiarki montowanej z tyłu, widzisz co i gdzie wycinasz a tym samym zmniejsza ryzyko przejechania przez materiał, który może uszkodzić maszynę. Szerokość robocza 100 cm.

Dużą zaletą kosiarki montowanej z przodu jest to, że zminimalizujesz prasowaną trawę ponieważ cios dociera do trawy zanim sam ją przejedziesz swoim pojazdem ATV. Dzięki temu cięcie jest bardziej wydajne.

Nasza kosiarka montowana z przodu jest również standardowo wyposażona w boczny przesuw co bardzo ułatwia pracę. Przesuwając kosiarkę w prawo lub w lewo, można łatwo uzyskać dostęp do ogrodzeń i drzew. Kosiarka napędzana jest sprzęgłem odśrodkowym, które zapewnia delikatne i skuteczne przenoszenie mocy z silnika na wałek wirnika.

Dzięki kosiarce montowanej z przodu przystosowanej do pojazdów terenowych dotrzesz do miejsc, do których zazwyczaj nie dotrzesz kosiarką montowana z tyłu. Transport kosiarki staje się dużo łatwiejszy dzięki jej praktycznemu rozmiarowi i wadze.

Kosiarka Kellfri posiada w kształcie litery Y, które tną trawę bez problemu. Bijaki Y są bardzo mocne i odpowiednie, kiedy trzeba wyciąć grubsze materiały.

Nasza montowana z przodu kosiarka do ATV jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy chcą szybko rozpocząć pracę. Kosiarka nadaje się między innymi do wycinania pastwisk, koszenia trawników czy parków.

Kosiarka ATV montowana z przodu jest wyposażona w regulowaną płytę montażową.

Uniwersalny uchwyt do montażu na ATV nie jest dołączony, należy go kupić tutaj.

  • {"id":"b-35-UNIFVKMATV","name":"Uniwersalny uchwyt do Quada / ATV","category":"Wyposażenie Quadów/Akcesoria do ATV","price":"379"}

Produkty powiązane