Kratka do utwardzania gleby

Stosowana do utwardzania i stabilizacji podłoży gruntowych na terenach intensywnie użytkowanych.

Czytaj więcej
12 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 28-333340AM

Wyeliminujcie Państwo błotniste drogi wejściowe/wyjściowe na wybiegu dla zwierząt.

• Dł. x szer. x wys.: 33 x 33 x 4 cm

• Obciążalność wynosi od 250 do 350 ton na 1 m²

• Produkt jest wykonany z wtórnie przetworzonego polipropylenu

• Umożliwia wzmocnienie gruntu w obrębie wybiegów i pastwisk stratowanych przez zwierzęta

Obszar zastosowania krat do utwardzania

Kratki wszechstronnego zastosowania do utwardzania i stabilizacji podłoży gruntowych na terenach intensywnie użytkowanych które jest zdeptane i błotniste lub w miejscach, w których grunt jest narażony na dodatkowy nacisk. Maty można stosować np. na pastwiskach lub przy ogrodzeniach paszowych.

Wypełnij zbrojenie podłoża, aby uzyskać lepszy rezultat

Maty są umieszczane w ziemi i mogą być wypełnione ziemią, żwirem lub piaskiem w celu ustabilizowania i wyrównania powierzchni. W ten sposób uzyskuje się gładszą powierzchnię gruntu, na której glina nie jest tak samo zdeptana jak w miejscu bez wzmocnienia podłoża.

Można je z powodzeniem układać w obrębie pastwisk, na drogach do wpędzania lub wypędzania zwierząt, wokół paśników, w miejscach, w których gleba jest narażona na ekstremalne naciski.

Płyty plastikowe do utwardzania gleby - przetestowane i wysoko ocenione

Kraty wzmacniające podłoże Kellfri były pierwszym produktem, który został przetestowany w ramach trwającego projektu „Ogrody testowe”, w ramach którego Kellfri wysyła wybrane produkty do testów i oceny. Jedna z farm testowych miała okazję przetestować maty Kellfri w połączeniu z obszarem karmienia ich koni:

„Dla nas ten produkt zadziałał znacznie powyżej oczekiwań. Po miesiącu nadal była to twarda powierzchnia na podłożu, na której konie stały. Kratki trawnikowe są bardzo odporne na duże naciski i dlatego nadają się także na place. "

Kratki utwardzające wykonane są z polipropylenu pochodzącego z recyklingu, a struktura płyt sprawia, że ​​woda deszczowa i inna wilgoć są łatwo odprowadzane. Dywan jest elastyczny i działa równie dobrze na zwierzęta i na podwórko, na przykład na podjazd do garażu.

Na jeden metr kwadratowy potrzeba 9 płyt.

Produkty powiązane

  • {"id":"b-28-10010016P","name":"Mata stajenna","category":"Rolnictwo/Bramki i wyposażenie stajni i obór/Wyposażenie stajni i obór","price":"284.9"}