Równiarka drogowa dwulemieszowa 2 m, skręcana śrubami

Dwulemieszowa równiarka drogowa do łatwego i stabilnego stosowania.

Czytaj więcej
6 900 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 37-V200B

Dwulemieszowa równiarka drogowa do łatwego i stabilnego stosowania

• Szerokość robocza 200 cm

• Wysokość dolnej krawędzi ramy do podłoża 21 cm

• Długość wraz z listwą równającą 375 cm

• Uchwyt trzypunktowy kat. 1 i 2

• Koło o wysokości regulowanej w siedmiu pozycjach

Z dumą przedstawiamy nową, zaprojektowaną w Szwecji równiarkę drogową!

Dzięki konstrukcji skręcanej udało nam się zmniejszyć objętość opakowania produktu, co prowadzi do mniejszego negatywnego oddziaływania na środowisko podczas transportu i przechowywania. Ale nie tylko opakowanie zostało ulepszone, unowocześnione zostało również działanie produktu. Kąty lemieszy zostały dostosowany tak, aby lemiesze jeszcze lepiej spisywały się na drogach szutrowych.

Konstrukcja skręcana ma również tę zaletę, że istotne części można łatwiej wymienić podczas serwisowania. Zastąpiliśmy również linkę przytrzymującą górny 3-punktowy uchwyt płaskownikiem, zapewniając mocniejsze i bardziej stabilne rozwiązanie niż w poprzedniej wersji. Równiarka drogowa posiada prostą i stabilną konstrukcję do zamocowania na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika. Szerokość robocza wynosi 2 metry, a zalecana szerokość drogi to 3,5 metra.

Równiarka drogowa ma wysokie ostrza ze sprawdzonym kątem lemieszy, które zapewniają bardzo dobry efekt wyrównywania. Listwa równająca jest wyposażona w koło o wysokości regulowanej w siedmiu pozycjach, co zapewnia równomierne rozmieszczenie brony. Do listwy równającej dodaliśmy także dodatkowe przegubowe skrzydło odrzucające kamienie, ułatwiające usuwanie większych materiałów.

Profil Z do mocowania ostrzy służy zapewnieniu najlepszej funkcjonalności i wytrzymałości. Górna krawędź została zaprojektowana tak, aby zapobiec przechodzeniu materiału przez ostrze, a dolna krawędź jest wygięta do tyłu dla najlepszej wytrzymałości. Równiarka jest wykonana z mocnego profilu pustego nadającego jej stabilność podczas pracy.

Równiarka drogowa jest dostarczana w komplecie ze skrzynią ładunkową, w której można umieścić obciążenie, np. duży kamień, co pozwala uzyskać lepsze efekty przy pracy na twardym podłożu.

Filmie widać starszy model równiarki drogowej 37-V200.