Pług lemieszowy, 2,3 m, z kołami

Pług lemieszowy średniej klasy, solidnej konstrukcji, z kołami.
Czytaj więcej
4 681 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 37-230SH

Pług lemieszowy z mocnym ostrzem i pięcioma pozycjami roboczymi

• Szerokość robocza 2,75 m ze skrzydłem poszerzającym

• Łatwy montaż na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika

• Ostrze można obrócić w zakresie 360° poprzez wyjęcie przetyczki i przekręcenie ostrza do żądanej pozycji

• Ostrze można ustawić pod pięcioma różnymi kątami roboczymi.

• W standardzie wymienne końcówki ścieralne, skrzydło poszerzające, mocowanie do kół podporowych oraz przetyczki do ramion podnoszących

Pług Kellfri 230 ma duże ostrze średniej klasy, o solidnej konstrukcji, a jego całkowita szerokość robocza wynosi 2,75 m łącznie ze skrzydłem poszerzającym. Skrzydło poszerzające pomaga spychać śnieg do rowów. Skrzydło można bez trudu zdjąć lub założyć, w zależności od rodzaju prac. Szerokość robocza bez zamontowanego skrzydła wynosi 2,3 m.

Ostrze ustawia się w pięciu różnych położeniach i można je obracać w zakresie 360 stopni (po podłączeniu do ciągnika), łatwo i szybko wyjmując przetyczkę i ustawiając ostrze pod żądanym kątem. Dzięki temu pług może pracować zarówno do przodu, jak i do tyłu. Opcja pracy do tyłu stanowi ułatwienie podczas odśnieżania skrzyżowań, podwórzy lub innych powierzchni, z których należy usunąć śnieg i ułożyć go w hałdach.

Koła podporowe można łatwo zamontować i wyregulować ich wysokość za pomocą przetyczki, aby dobrać odpowiedni kąt pracy i wysokość roboczą podczas odśnieżania nieodmarzniętego podłoża, wyrównywania dróg żwirowych itp. Ramię pługa jest zamontowane na trójpunktowym układzie zawieszenia.

Ostrze zostało wyposażone w wymienne końcówki ścieralne, w standardzie jest skrzydło poszerzające, mocowanie do kół podporowych oraz przetyczki do ramion podnoszących.

Urządzenie dostarczane w postaci niezmontowanej.

 

Duży pług lemieszowy średniej klasy

 

 

Produkty powiązane