Piaskarka 1,3 m, z siłownikiem i wężem

Montowana na ciągniku piaskarka ze zbiornikiem o pojemności 350 l.

Montowana na ciągniku piaskarka ze zbiornikiem o pojemności 350 l

• Szerokość robocza 1,3 m
• Pojemność zasobnika na piasek – 350 l
• Standardowo piaskarka wyposażona jest w cylinder hydrauliczny umożliwiający samozaładunek.
• Solidna konstrukcja
• Klapy dolne wyposażone w sprężyny z regulowanym dociskiem gwarantują bezpieczną eksploatację
• Bezstopniowa regulacja ilości rozrzucanego materiału zapewnia ekonomiczną i wydajną pracę
• Maszyna wyposażona jest w wał mieszadła zapobiegający zbrylaniu się piasku
• Funkcja szybkiego opróżniania
• Zawieszenie trzypunktowe


Montowana na ciągniku piaskarka Kellfri ma szeroki zakres zastosowania. Nadaje się nie tylko do walki z oblodzeniem, ale także do rozrzucania wiórów, trocin itp. na trasach biegowych oraz do pokrywania różnymi materiałami powierzchni zielonych.

Posypywarka najlepiej radzi sobie z suchym kamieniem, żwirem, piaskiem lub podobnym materiałem o wielkości 2-8 mm. Może być również stosowana zarówno do nieco większych jak i mniejszych materiałów.

Maszyna wyposażona jest standardowo w układ samozaładowczy zawierający siłownik hydrauliczny oraz węże elastyczne, który umożliwia bezpośrednie załadowanie piasku z pryzmy. Należy zamontować piaskarkę na ciągniku, a następnie ją napełnić, w prosty i wydajny sposób z fotela kierowcy, opuszczając piaskarkę w dół. Po ustawieniu piaskarki w położeniu opuszczonym należy wjechać w pryzmę piasku i podnieść piaskarkę z powrotem do położenia roboczego – zbiornik jest napełniony i można rozpocząć pracę.

Napęd hydrauliczny wału rozrzucającego i mieszadła z bezstopniową regulacją obrotów zapewnia ekonomiczną i wydajną eksploatację na wszystkich rodzajach podłoży. Klapy dolne wyposażone w sprężyny z regulowanym dociskiem umożliwiają rozrzucanie piasku o zróżnicowanej wielkości frakcji i niezakłóconą pracę.

Solidna konstrukcja, przemyślane detale oraz różne szerokości robocze za przystępną cenę.

Piaskarka wymaga gniazda jednostronnego działania, zwrotnego i podwójnego działania na ciągniku. Urządzenie dostarczane jest z dwoma wężami hydraulicznymi z szybkozłączką męską ½" i trzypunktowym układem zawieszenia.

Tutaj możesz obejrzeć film o zastosowaniu naszej piaskarki

Czytaj więcej
10 600 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 32-S350C