Paśnik dla owiec, z 24 stanowiskami paszowymi

Wzmocniony paśnik dla owiec, z wymiennymi żebrami paszowymi.

Czytaj więcej
1 375 zł Netto
Zamów u lokalnego dealera
Nr artykułu 34-SFZ

Wzmocniony paśnik dla owiec z solidnej konstrukcji z wymiennymi prętami

• 24 stanowiska paszowe o długości 21,5 cm

• Wysokość 92 cm (krawędź 28,5 cm)

• 170 cm ø

• Wymienne pręty paszowe

Nowy model paśnik dla owiec jest bardziej praktyczny niż jego poprzednik i ma solidną konstrukcję, w której żebra paszowe są wykonane z rur o wymiarach 20 x 1,5 mm. Paśnik jest dostosowany do owiec i jagniąt i dlatego ma ukośne żebra, które uniemożliwiają owcom wejście do paśnika. Cały paśnik jest galwanizowany.

Paśnik jest okrągły o średnicy 1,7 metra i dlatego ma dużo miejsca na całe bele. Po prostu stawiasz prasę na ziemi, a następnie umieszczasz paśnik nad prasą. Żeberka paszowe w paśniku paszowym mają optymalny otwór paszowy dla owiec i jagniąt wynoszący 21,5 cm. Całkowita wysokość wynosi 92 cm, z czego spód ma wysokość 28,5 cm.

Dzięki budowie bardziej montowalnych części można łatwo wymienić części zużywające się na zapasowe. W rezultacie Twój paśnik paszowy będzie miał dłuższy okres użytkowania i nie będziesz musiał tak często kupować nowego.

Plastikowe detale u góry sprawiają, że zwierzęta są bezpieczniejsze, a paśnik bardziej odporny na warunki pogodowe.

Dzięki naszemu paśnikowi ograniczasz straty paszy, ponieważ zwierzęta nie zadeptują rozsypanej paszy objętościowej co pozwala zaoszczędzić zarówno na paszach, jak i wydatkach na paszę. Paśnik zwiększa również higienę wokół paszy, a tym samym zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia.

Urządzenie dostarczane w postaci niezmontowanej, składa się z 4 sekcji (2 paczek) i wymaga złożenia przez Ciebie. Paśnik składa się z większej liczby części niż jego poprzednik, ponieważ niektóre części ulegające zużyciu są teraz wymienne, aby zapewnić dłuższą żywotność.

UWAGA! Folię/siatkę z tworzywa sztucznego należy usunąć przed użyciem z beli siana.

Dostarczany w postaci niezmontowanej.

 

Dlaczego stosowanie paśnika jest korzystne?
• Ogranicza straty, ponieważ zwierzęta nie zadeptują rozsypanej paszy objętościowej.
• Zwiększa higienę na stanowisku paszowym, minimalizując ryzyko zanieczyszczenia paszy.
• Mniej czasu przeznaczane jest na sprzątanie stanowiska paszowego, a także mniej paszy objętościowej wyrzucane jest do gnojowni.

 

Pamiętaj, aby dobierać paśniki do swoich zwierząt i ich potrzeb. Zawsze przestrzegaj zasad Polskiego Zarządu Rolnictwa.

 

Produkty powiązane

  • {"id":"b-34-SFTN","name":"Paśnik dla owiec, z zadaszeniem","category":"Rolnictwo/Paśniki i kojce dla cieląt/Paśnik dla owiec","price":"4550"}