Systemy monitoringu

Systemy monitoringu dla domów, gospodarstw lub stajni. Dzięki dzisiejszej technologii możesz łatwo monitorować swoje zwierzęta lub gospodarstwo bezpośrednio, na przykład ze smartfona. Kellfri oferuje różne opcje monitorowania, w zależności od celu. Dyskretnym, ale elastycznym rozwiązaniem jest nasza lampa LED z wbudowanym nagrywaniem obrazu i dźwięku. Lampę LED można podłączyć do dowolnej lampy, która obsługuje gniazdo E27 i zajmuje obszar 360 ° w dół.

Dla twoich zwierząt i mniejszych stanowisk nasza kamera IPCam to dobra alternatywa, którą można łatwo zamontować w stajni. Czy masz wiele zwierząt, czy potrzebujesz monitorować większą przestrzeń? FarmCam to bezprzewodowa kamera HD o zasięgu do 1250 metrów. Możesz podłączyć do 4 kamer do swojego smartfona, który monitoruje przez całą dobę dzięki noktowizorowi.

Należy pamiętać, że istnieją przepisy i regulacje dotyczące nadzoru z nagrywaniem obrazu i / lub dźwięku. Prywatne firmy, tj W przypadku osób, które nie wykonują zadania interesu publicznego, należy postępować zgodnie z wytycznymi Inspekcji danych i RODO. W przypadku agencji rządowych i innych osób wykonujących zadania użyteczności publicznej obowiązują inne zasady.

Czytaj więcej
1 produkt
  • {"id":"b-47-1081","name":"Kamera online","category":"Zwierzęta/Bydło/Monitoring","price":"1258.4"}