Brony

Brony są od setek lat oczywistą częścią polskiego rolnictwa! Czy wiesz, że poprzez spulchnienie i natlenienie gleby łąki znacznie poprawia się stan roślinności. Prosty sposób pozwoli na uzyskanie opłacalnego efektu. Umożliwia ponadto pozbycie się starych odchodów zwierzęcych, kretowisk i wyschniętej trawy, która także hamuje wzrost roślin.

Wszystkie nasze brony są solidnymi konstrukcjami, które rok po roku są odporne na obciążenia z ziemi. Jeśli coś się psuje, mamy części zamienne. Pomaga to zapewnić bronom bardzo długie życie. Brony mogą, w zależności od modelu, być używane do wszystkiego, od żwirowej drogi do trawnika. Odwracana brona łąkowa oferuje zarówno delikatną, jak i agresywną obróbkę gruntu. Cztery rzędy odlewów zapewniają wysoką skuteczność przy spulchnianiu/napowietrzaniu łąk i wyrównywaniu kretowisk, odchodów zwierzęcych, śladów po żerowaniu dzików itp. Brona doskonale nadaje się do wyrównywania pastwisk, padoków, maneży itp. Odlewy wykonano z wytrzymałego żeliwa, a mocna konstrukcja ramy i trzypunktowego układu zawieszenia pozwala sprostać trudnym warunkom gruntowym.

Brona jest sprzedawana w różnych szerokościach.

Wybierz model w zależności od tego,na jak dużej powierzchni chcesz pracować i czym będziesz ją ciągnąć.

Wśród bron, które sprzedajemy znajdziesz mate jest która jest interesującą alternatywą, ponieważ jest tania, ale wciąż skuteczna.

Można ją obracać i używać do różnych rzeczy w zależności od tego, jak mocno chcesz obrabiać podłoże.

Nasze brony są sprzedawane ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby móc przymocować je do ciągnika i zacząć korzystać z wybranego przez Ciebie modelu. Jeśli masz ograniczone doświadczenie z bronami, możesz obejrzeć nasze filmy instruktażowe.

Czytaj więcej
Polecane
10 produkty