Siatka dla kur

W Kellfri znajdziesz siatki dla kurczaków, które są zarówno ocynkowane, jak i wykonane z tworzywa sztucznego. Za pomocą siatki dla kurczaków dbasz o to, aby kurczaki i drób były trzymane w bezpiecznym środowisku, które chroni zwierzęta i zapewnia, że nie uciekną. Siatkę można również wykorzystać do ochrony nowo posadzonych drzew, krzewów i innej roślinności.

Za pomocą siatki dla kurczaka możesz łatwo planować i budować dowolnie, według własnych upodobań. Dokupując siatke możesz powiększyć miejsce, w którym już przebywają. Należy pamiętać, że ważne jest aby zwierzęta miały dostęp do podwórza w ciągu dnia. Siatki dla kur wykonane z drutu stalowego można go dowolnie ciąć i dostosowywać, zarówno pod względem kształtu. W naszej ofercie siatek dla kur znajdziesz siatki o różnych rozmiarach i materiałach, zarówno proste siatki drobiowe z ocynkowanego drutu stalowego, które są wytzymałe oraz siatki drobiowe z tworzywa sztucznego.

Zaleca się zbudowanie kurnika w sposób, który powstrzyma drapieżniki, a także w taki sposób, aby kurczaki i drób nie mogły się zranić. Upewnij się również, że sieć jest zawsze rozciągnięta.

Cztaj więcej

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Siatka dla kur 50 m x 1,8 m x 0,7 mm
  Siatka dla kur 50 m x 1,8 m x 0,7 mm
  281 zł
  Galwanizowana siatka dla kur i siatka sześciokątna, 50 m x 1,8 m x 0,7 mm.
 2. Siatka dla kur 50 m x 1,5 m x 0,9 mm
  Siatka dla kur 50 m x 1,5 m x 0,9 mm
  219 zł

  Galwanizowana siatka do ogrodzeń dla drobiu 50 m x 1,5 m

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący