Widły paletowe

Jeśli masz ciągnik lub ładowacz to dobre widły do palet są koniecznością! Dla wielu osób pracujących w rolnictwie lub w leśnictwie widły paletowe są częścią codziennego życia. Na przykład za pomocą wideł do palet można uprościć sobie życie. Podnosząc ciężki sprzęt, musisz mieć pełne zaufanie do swojego sprzętu, w najgorszym wypadku może dojść do wypadku.

Wybierając widły do palet w Kellfri otrzymujesz produkty o sprawdzonej jakości i długim okresie trwałości w naprawdę dobrej cenie. Pamiętaj, aby wybrać widły do palet, które pasują do twoich wsporników mocujących. Posiadamy widły do palet z mocowaniami które pasują do Trima, Euro, Stora BM i 3-punktowego układu zawieszenia.

Wybierz model na podstawie tego, jak ciężki chcesz być w stanie podnieść. Możemy zaoferować widły których konstrukcja zapewnia dobrą widoczność podczas podnoszenia. Posiadamy również hydrauliczne widły paletowe do załadunku, za pomocą których można podnieść do 8 ton. Bez względu na to, czy potrzebujesz prostych, czy bardziej zaawansowanych maszyn, w naszej szerokiej ofercie znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie.

Zawsze korzystasz z dobrych narzędzi!

Czytaj więcej
Polecane
12 produkty