Kosiarki - Tereny zielone ATV

Nasze kosiarki bijakowe, kosiarki łąkowe i kosiarki do quadów i motocykli czterokołowych służą do koszenia większych powierzchni pastwisk i trawników, na których zwykła kosiarka nie wystarcza. W przypadku trudnej roślinności dobrze jest użyć kosiarki wyposażonej w uderzenia młota/bijaka.

Jeśli potrzebujesz ciąć wokół domu, pod ogrodzeniem lub wokół drzew, najlepiej nadaje się kosiarka krawędziowa. Kosiarka krawędziowa jest wyposażona w drut przycinający i automatycznie odskakuje, gdy napotka przeszkodę. Kosząc trawę na polach i wokół podwórza, upewniasz się, że roślinność się nie zatrzymuje. Trawa, która może swobodnie rosnąć bez wypasania lub ścinania, staje się wysoką i brzydka. Ciągłe koszenie trawy i pastwisk zapewnia, że wegetacja jest w ciągłym rozwoju.

Zwiększ prędkość pracy poprzez zastosowanie kosiarki z bijakami młotkowymi wyposażonej w klapę. Posiada z tyłu klapę, przez którą wypada trawa – nie gromadzi się ona grubą warstwą pod osłoną. Pozwala to zaoszczędzić paliwo i zmniejszyć zużycie pasów, umożliwia też zwiększenie prędkości pracy w porównaniu z niewyposażonymi w klapy, przeznaczonymi do pojazdu ATV kosiarkami z bijakami młotkowymi. Trawa jest rozprowadzana lepiej i bardziej równomiernie. Dobrze radzi sobie także w trudnych warunkach, gdzie mogą występować przeszkody terenowe w postaci kęp roślin lub korzeni.Jest stosowana przede wszystkim do koszenia pastwisk, parków i poboczy dróg.

Wszystkie nasze kosiarki mają kilka opcji dostosowywania i mają mocną konstrukcję, która chroni wszystkie ruchome części maszyny, ale są również łatwo dostępne do czyszczenia.

Wszystkie kosiarki są ciągnięte przez ATV lub quady i są wyposażone w regulowane dyszle, które można łatwo zamocować i pasują do większości ATV i quadów.

Cztaj więcej

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Kosiarka ATV do przycinania brzegów trawnika
  Kosiarka ATV do przycinania brzegów trawnika
  2 849 zł

  Praktyczna kosiarka do przycinania brzegów trawnika do ATV/quada. Skutecznie strzyże trawę wokół słupków itp.

 2. Kosiarka ATV montowana z przodu
  Kosiarka ATV montowana z przodu
  6 765 zł

  Kosiarka ATV montowana z przodu z bocznym przesuwem.

 3. Kosiarka ATV 120, z klapą, 15 KM
  Kosiarka ATV 120, z klapą, 15 KM
  6 820 zł

  Kosiarka do quada z bijakami i z klapą zapewnia zdwojoną prędkość i praktyczną obsługę.

 4. Kosiarka ATV z klapą i rozruchem elektrycznym, 1,5 m, 18 KM
  Kosiarka ATV z klapą i rozruchem elektrycznym, 1,5 m, 18 KM
  8 745 zł

  Kosiarka ATV z rozruchem elektrycznym i klapą tylną.

 5. Kosiarka ATV XL 150 z klapą, 25 KM
  Kosiarka ATV XL 150 z klapą, 25 KM
  13 640 zł

  Najmocniejsza kosiarka ATV w Skandynawii, 150 cm, z klapą tylną.

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący