Kosiarki rotacyjne

Gdy nadchodzi czas na koszenie terenów zielonych, zarówno dużych, jak i małych, warto wybrać maszynę, którą ułatwia i usprawnia pracę. Przy wyborze kosiarki rotacyjnej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wielkość terenu. Im większy obszar, tym lepiej sprawdzi się większa maszyna.

Seria F – korzystne cenowo maszyny w różnych rozmiarach

Nasze kosiarki rotacyjne z serii F dostępne są w różnych rozmiarach i nadają się zarówno do mniejszych, jak i większych terenów. Dla użytkowników mniejszych obszarów znakomitym rozwiązaniem będzie mniejsza maszyna. Wszystkie nasze kosiarki rotacyjne są wyposażone w owalne talerze rotacyjne, które wydajnie ścinają trawę. Owalne talerze są skuteczniejsze od tradycyjnych, okrągłych i zapewniają większy przerób materiału.

Nasze kosiarki rotacyjne to oczywisty wybór dla osób, którym zależy na sprawnym i szybkim wykonaniu pracy. Nowe maszyny z serii F, niezależnie od swojego rozmiaru, pasują do ciągników o mocy od 60 do 100 KM. Dzięki temu są wszechstronnym narzędziem, spełniającym wymogi większości ciągników i gospodarstw.

Do większości rodzajów terenów zielonych

Nasze wszechstronne i wydajne kosiarki rotacyjne zostały tak zaprojektowane, by prześcignąć swoich poprzedników. Oznacza to częściowo nowe ramy i ulepszone zawieszenie trzypunktowe. Ponadto seria F jest wyposażona w ulepszony napęd pasowy i wał nożowy.

Nasze kosiarki rotacyjne to maszyny, które spełnią potrzeby użytkownika niezależnie od tego, czy chodzi o koszenie lub przycinanie łąk, pastwisk, czy innych terenów zielonych.

Zainwestowanie w kosiarkę naszej firmy to nie tylko zakup znakomicie pracującej maszyny, lecz także wydajniejsze i łatwiejsze sprostanie większym i mniejszym wymaganiom związanym z koszeniem bądź przycinaniem pastwisk i łąk.

Czytaj więcej
Polecane
3 produkty
  • {"id":"b-35-FDM160","name":"Kosiarka dyskowa 1,6 m","category":"Rolnictwo/Tereny zielone i pastwiska/Kosiarki rotacyjne","price":"16300"}
  • {"id":"b-35-FDM200","name":"Kosiarka dyskowa 2,0 m","category":"Rolnictwo/Tereny zielone i pastwiska/Kosiarki rotacyjne","price":"18500"}
  • {"id":"b-35-FDM240","name":"Kosiarka dyskowa 2,4 m","category":"Rolnictwo/Tereny zielone i pastwiska/Kosiarki rotacyjne","price":"20900"}