Systemy monitoringu - Bydło

Systemy monitoringu dla domów, gospodarstw lub stajni. Dzięki dzisiejszej technologii możesz łatwo monitorować swoje zwierzęta lub gospodarstwo bezpośrednio, na przykład ze smartfona.

Kellfri oferuje różne opcje monitorowania, w zależności od celu. Dyskretnym, ale elastycznym rozwiązaniem jest nasza lampa LED z wbudowanym nagrywaniem obrazu i dźwięku. Lampę LED można podłączyć do dowolnej lampy, która obsługuje gniazdo E27 i zajmuje obszar 360 ° w dół. Dla twoich zwierząt i mniejszych stanowisk nasza kamera IPCam to dobra alternatywa, którą można łatwo zamontować w stajni.

Czy masz wiele zwierząt, czy potrzebujesz monitorować większą przestrzeń? FarmCam to bezprzewodowa kamera HD o zasięgu do 1250 metrów. Możesz podłączyć do 4 kamer do swojego smartfona, który monitoruje przez całą dobę dzięki noktowizorowi.

Należy pamiętać, że istnieją przepisy i regulacje dotyczące nadzoru z nagrywaniem obrazu i / lub dźwięku. Prywatne firmy, tj W przypadku osób, które nie wykonują zadania interesu publicznego, należy postępować zgodnie z wytycznymi Inspekcji danych i RODO. W przypadku agencji rządowych i innych osób wykonujących zadania użyteczności publicznej obowiązują inne zasady, przeczytaj więcej o tym, co dotyczy Ciebie tutaj.

Cztaj więcej

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Lampa WiFi z kamerą monitorującą 3,0 MP
  Lampa WiFi z kamerą monitorującą 3,0 MP
  226 zł

  Za pomocą kamery monitorującej wbudowanej w lampie LED możesz obserwować dom czy dzieci za pomocą telefonu komórkowego.

 2. 47-1081
  Kamera online
  1 144 zł
  Monitoruj swoje zwierzęta za pośrednictwem smartfona, iPada lub komputera.

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący